Polecane leki i suplementy na: czyraki

Erythromycinum TZF

Jest to antybiotyk makrolidowy o względnie wąskim zakresie działania, stosowany w leczeniu zakażeń bakteryjnych.

Actisept

Jod zawarty w preparacie działa bakteriobójczo szczególnie na paciorkowce i gronkowce, przeciwpierwotniakowo, przeciwgrzybiczo i przeciwwirusowo.

Vinilinum

Posiada właściwości przeciwzapalne, bakteriostatyczne i słabo znieczulają­ce.

Davercin tabletki

Cykliczny węglan erytromycyny to antybiotyk makrolidowy, pochodna erytromycyny o silniejszym i dłużej utrzymującym się działaniu.

Alcepalan

Skojarzone działanie składników: zapobiega powstawaniu zniekształconych, przerośniętych blizn pourazowych i oparzeniowych, działa zmiękczająco i wygładzająco na starsze blizny.

Atecortin

Jest to preparat do stosowania miejscowego, zawierający dwa uzupełniające się antybiotyki przeciwbakteryjne oraz kortykosteroid. Stosuje się go w zakażeniach ucha zewnętrznego i środkowego oraz w bakteryjnych zapaleniach spojówek i innych części oka.

Linomag (maść)

Stosowana miejscowo działa odżywczo i regenerująco, uelastycznia skórę zwiotczałą i pomarszczoną. Preparat jest stosowany w chorobach skóry (łuszczyca, wyprysk oraz inne powierzchowne zmiany).

Flucinar N

Skojarzone działanie składników: miejscowe przeciwzapalne, przeciwuczuleniowe, przeciwświądowe (fluocinolon) oraz przeciwbakteryjne (neomycyna).