Polecane leki i suplementy na: dieta

Chromdiet

Kompozycja czterech składników: inuliny, chitosanu, błonnika oraz chromu. Wspomaga odchudzanie, zmniejsza apetyt na słodycze, poprawia krzepliwość krwi.

Essetiamed

Suplement diety Essetiamed to produkt, którego celem jest wspomaganie prawidłowego procesu funkcjonowania wątroby.

Colon C

Colon C to preparat przeznaczony dla pacjentów mających problem z zaparciami. Błonnik z babki płesznik pęcznieje w przewodzie pokarmowym, przyspieszając perystaltykę jelit i ułatwiając wypróżnianie.

Linea

Linea to preparat polecany dla osób mających problem z odchudzaniem. Preparat zmniejsza łaknienie i kaloryczność pokarmów.

Bio-Chrom

Chrom zawarty w preparacie jest potrzebny dla organizmu w bardzo małych ilościach w celu zapewnienia prawidłowego działania niektórych funkcji biologicznych. Chrom jest pierwiastkiem śladowym niezbędnym dla prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych.

Bio-Błonnik

Bio-Błonnik to preparat dostarczający mieszankę błonnika pokarmowego pochodzącego ze skórki cytryny oraz z buraków cukrowych. Dzięki zawartości błonnika powoduje powiększenie zawartości w żołądku zmniejszając uczucie głodu. Preparat przyczynia się do zwiększenia masy kału, wspierając regularne ruchy jelit oraz utrzymując dobre trawienie.

Apple gold

Apple gold to preparat wspomagający metabolizm. Zawarty w preparacie ocet jabłkowy pobudza metabolizm, a szparagi są źródłem substancji witalnych.

Apetyt Stop Max

Apetyt Stop Max to preparat zawierajacy składniki, które korzystnie wpływają na ograniczenie ilości spożywanego pokarmu,  utrzymanie prawidłowej sylwetki i przestrzeganie diety, prawidłowy poziom cukru we krwi oraz prawidłowy metabolizm węglowodanów i tłuszczy.

Apichrom

Preparat jest polecany osobom z nadwagą i nadmiernym apetytem. Błonnik pokarmowy zawarty w preparacie powoduje uczucie sytości oraz zmniejsza łaknienie, poprawia perystaltykę jelit.

Apptrim

Apptrim to preparat zawierający składniki zmniejszające apetyt i  zwiększające przemianę materii. Wpływa na szybsze spalanie kalorii, zapobiega napadom głodu i  zwiększa uczucie sytości.

Aplefit

Aplefit to preparat zawierający składniki wspomagające odchudzenie. Ocet jabłkowy poprawia proces trawienia, ułatwia usuwanie wody z organizmu, hamuje apetyt, wspiera spalanie tłuszczu.

Apple slimmer

Apple slimmer to preparat zawierający składniki wzmacniające efekty diety odchudzającej, pobudzające przemianę materii i poprawiające metabolizm. Ocet jabłkowy zawiera prozdrowotne substancje, takie jak pektyna.

Aqua Slim

Aqua Slim to preparat zawierający składniki pomagające pozbyć się zbędnych kilogramów, wspomagające metabolizm tkanki tłuszczowej i zmniejszające uczucie głodu. L-karnityna biorze udział w przemianie tkanki tłuszczowej w energię, wspomaga odchudzanie i zapobiega gromadzeniu zbędnych kilogramów.

Ananas Naturkaps

Ananas Naturkaps to preparat wspomagający odchudzanie, zalecany dla osób odchudzających się, mających tendencję do tycia lub prowadzących mało aktywny tryb życia. Wchodzący w skład preparatu wyciąg suchy z ananasa zawiera bromelinę – mieszaninę enzymów zbliżonych do pepsyny i papainy usprawniającą i przyspieszającą przemianę materii.

Slim code

Slim code to suplement diety wskazany dla kobiet mających kłopoty z niekontrolowanym przybieraniem wagi. Często mimo odpowiedniej diety i uprawiania sportu, nie jesteśmy w stanie utrzymać wagi na pożądanym poziomie.

Bio-CLA

Bio-CLA to suplement diety wspomagający odchudzanie. Stosowany z odpowiednią dietą oraz wysiłkiem fizycznym zapewnia ochronę tkanki mięśniowej a spalanie zbędnej tkanki tłuszczowej.

Humavit Diabeto-Var tabletki

Humavit Diabeto-Var to suplement diety uzupełniający codzienną dietę w substancje, które spowalniają i zmniejszają wchłanianie glukozy po posiłku.

Polferyna tabletki

Skojarzone działanie składników: wyciągu z pyłku kwiatowego (zawiera naturalne witaminy, składniki mineralne oraz białka, aminokwasy, niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe, fosfolipidy, fitosterole i flawonoidy) oraz laktoferyny (oczyszczona frakcja białka mleka krowiego zawierająca naturalne żelazo, ułatwiająca transport i dystrybucję żelaza) i fumaranu żelazawego (źródło żelaza).