Polecane leki i suplementy na: Dietetyka

Trimline

Włókna ksantogenowe pęcznieją w żołądku, powodując uczucie pełności i sytości. Dodatek witamin i mikroelementów służy uzupełnieniu ewentualnych niedoborów wywołanych dietą niskokaloryczną.

Salfazin

Jest to wielowitaminowy preparat z dodatkiem cynku wspomagający przemiany metaboliczne organizmu.

Colon C

Colon C to preparat przeznaczony dla pacjentów mających problem z zaparciami. Błonnik z babki płesznik pęcznieje w przewodzie pokarmowym, przyspieszając perystaltykę jelit i ułatwiając wypróżnianie.

Simpliq

Simpliq to preparat zawierający składniki wspomagające odchudzanie. Ogranicza wchłanianie węglowodanów i tłuszczów.

Ekovit

Wielowitaminowy preparat z dodatkiem magnezu i selenu. W skład preparatu wchodzą substancje zapobiegające tworzeniu się szkodliwych nadtlenków i wolnych rodników tlenowych. Preparat działa stabilizująca na układ nerwowy, usuwa zmęczenie mięśni, chroni układ sercowo-naczyniowy.

Chela-Mag B6

Chela-Mag B6 to preparat polecany dla osób cierpiących na niedobór magnezu, zawiera magnez z postaci chelatu aminokwasowego Albion. Magnez jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania ukłasu nerwowego i mięśniowego.

Linea

Linea to preparat polecany dla osób mających problem z odchudzaniem. Preparat zmniejsza łaknienie i kaloryczność pokarmów.

Bio-Cynk

Cynk zawarty w preparacie Bio-Cynk jest istotnym składnikiem wielu enzymów. Pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego, a także bierze udział w procesie podziału komórek.

Bio-Chrom

Chrom zawarty w preparacie jest potrzebny dla organizmu w bardzo małych ilościach w celu zapewnienia prawidłowego działania niektórych funkcji biologicznych. Chrom jest pierwiastkiem śladowym niezbędnym dla prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych.

Bio-Błonnik

Bio-Błonnik to preparat dostarczający mieszankę błonnika pokarmowego pochodzącego ze skórki cytryny oraz z buraków cukrowych. Dzięki zawartości błonnika powoduje powiększenie zawartości w żołądku zmniejszając uczucie głodu. Preparat przyczynia się do zwiększenia masy kału, wspierając regularne ruchy jelit oraz utrzymując dobre trawienie.

BetaLip

BetaLip zawiera betaglukan będący źródłem błonnika, pozyskiwanego z jadalnych części owsa. Preparat pomaga obniżyć poziom glukozy we krwi.

Olej z wątroby dorsza

Witamina D zawarta w preparacie zwiększa wchłanianie wapnia i fosforanów oraz przyspiesza proces mineralizacji, witamina A wpły­wa m.in. na procesy widzenia.

Angiolip

Angiolip zawiera jako substancję czynną simwastatynę, substancję należącą do grupy statyn.  Simwastatyna hamuje aktywność enzymu biorącego udział w procesie syntezy cholesterolu, hamuje zatem syntezę cholesterolu.

AvoSlim

AvoSlim to preparat przeznaczony dla osób odchudzających się, dbających o poprawę sylwetki i utrzymanie prawidłowej masy ciała, a także o estetyczny wygląd skóry. Kwas linolowy (CLA) pobudza metabolizm tłuszczów i redukcję tkanki tłuszczowej. 

Asumin

Asumin to preparat pomagający utrzymać prawidłowy poziom glukozy we krwi,zmniejszający apetyt na słodycze oraz korzystnie wpływający na kontrolowanie wagi. Gymnema sylvestre zmniejsza odczuwanie smaku słodkiego oraz  apetyt na słodycze.

Asystor Slim+Cellu

Asystor Slim+Cellu to preparat o dwufazowym działaniu. Dzięki zawartości kompleksu wyciągu z alg brunatnych i pestek winogron zmniejsza wchłanianie tłuszczu i przyczynia się do eliminacji jego zapasów.

Asystor Slim

Asystor Slim to system dwufazowego odchudzania na rano i wieczór. Składniki tabletki na rano wspomagają procesy przemiany węglowodanów oraz zapobiegają wchłanianiu się tłuszczów.

Asnax

Asnax to preparat zawierający składniki wspomagające odchudzanie. Zawartość chromu wspomaga utrzymanie prawidłowego stężenia glukozy we krwi.

Artrobon

Artrobon to preparat pochodzenia naturalnego zawierający siarczan glukozaminy oraz ekstrakt z korzenia hakorośli. Glukozamina występuje w ludzkim organizmie i odgrywa ważną rolę przy ochronie i regeneracji stawów.