Polecane leki i suplementy na: drogi moczowe

URO UP

URO UP to suplement diety, którego składniki zapewniają prawidłowe funkcjonowanie układu moczowego. Pomaga w usuwaniu chorobotwórczych bakterii z dróg moczowych oraz stymuluje funkcje nerek.

Urobon

Suplement diety Urobon to preparat ziołowy, stosowany jako uzupełnienie codziennej diety w składniki wspomagające prawidłowe funkcjonowanie nerek oraz dróg moczowych.

Urolin

Jest to lek z grupy chinolonów wykazujący działanie bakteriobójcze wobec wielu drobnoustrojów chorobotwórczych najczęściej powodujących zakażenia dróg moczowych i narządów płciowych.

Uromitexan

W tym preparacie 10 tabletek, 20 tabletka lub 50 tabletka powlekanych, 1 tabl. zawiera 600 mg mesny. jest stosowana jako antidotum przeciw akroleinie, która jest metabolitem leków przeciwnowotworowych cyklofosfamidu i ifosfamidu powodującym uszkodzenia błony śluzowej pęcherza moczowego w czasie leczenia tymi lekami.

Naturaginum Bio

Naturaginum Bio to preparat zawierający składniki wpływające korzystnie na funkcjonowanie układu moczowego. Wyciąg z ziela pokrzywy działa moczopędnie i zwiększa usuwanie wody z organizmu.

Tavurin

Tavurin to preparat przeznaczony dla pacjentów mających problemy z funkcjonowaniem układu moczowego. Wyciąg z korzenia mniszka lekarskiego zwiększa wydalanie moczu.

Apo-Uro Plus

Apo-Uro Plus zawiera składniki wspomagające prawidłowe działanie układu moczowego. Liście pokrzywy i zielona herbata usprawniają proces oddawania moczu i zawartych w nim produktów przemiany materii.

Urinal

Urinal to wieloskładnikowy suplement diety stosowany profilaktycznie i wspomagająco w dolegliwościach układu moczowego.

Femurin

Femurin to suplement diety, który poprawia komfort życia kobiet, cierpiących na problem z utrzymaniem moczu. Aktywne związki zawarte w pestkach dyni oraz ekstrakcie z soi, korzystnie wpływają na napięcie mięśni miednicy.

Trimesan

Przeciwbakteryjne o szerokim spektrum, blokuje przemiany kwasu foliowego do postaci biologicznie czynnej.

Norsept

Lek należy do chemioterapeutyków z grupy fluorochinolonów. Wykazuje działanie zwłaszcza w kierunku bakterii Gram-ujemnych (Neisseria spp., Haemophilus influenzae,Vibrio cholerae, Moraxella, Enterobacteriacae), z Gram-dodatnich najsilniej działa na gronkowce, nie działa na bakterie beztlenowe.

Biseptol tabletki

Przeciwbakteryjne o szerokim zakresie – lek z grupy chemioterapeutyków złożony z sulfametoksazolu (sulfonamid) i trimetoprimu (trimethoprim, czyli Trimesan).

Betasol płyn

Skojarzone działanie składników: moczopędne, odtruwające, wzmagające wytwarzanie żółci, napotne, przeciwwysiękowe, wzmacniające drobne naczynia krwionośne.

Milurit

Lek zmniejsza zawartość kwasu moczowego w krwi i moczu, hamuje tworzenie kamieni szczawianowych w drogach moczowych. Stosowany w leczeniu dny moczanowej, hiperurykemii, kamicy moczanowej.