Polecane leki i suplementy na: działanie przeciwzapalne

Glizigen Spray

Suplement diety Glizigen w formie sprayu to produkt całkowicie naturalny bazujący na wykorzystaniu kwasu glicyryzynowego (wyciąg z lukrecji), którego przeznaczeniem jest czynne wspomaganie ochrony intymnych, kobiecych części ciała.

Trosicam

Trosicam to lek zawierający jako substancję czynną meloksykam, substancję należącą do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych. Lek wykazuje działanie przeciwzapalne i przeciwbólowe.

Salviasept płyn

Skojarzone działanie składników: przeciwzapalne, odkażające (przeciwbakteryjne i przeciwgrzybicze), ściągające.

Salotannal

Skojarzone działanie składników: przeciwzapalne, odkażające, ściągające, przeciwbiegunkowe.Skojarzone działanie składników: przeciwzapalne, odkażające, ściągające, przeciwbiegunkowe. Preparat może być stosowany pomocniczo w objawowym leczeniu biegunek o niewielkim nasileniu oraz nieżytu.

Salazopyrin EN

Działanie przeciwzapalne, immunosupresyjne (hamujące reakcje odpornościowe), przeciwbakteryjne - lek z grupy sulfonamidów.

Sal Ems Artificiale

Jest to lek wykrztuśny, ułatwiający odkrztuszenie wydzieliny zalegającej w drzewie oskrzelowym, stosowany w zaziębieniu, grypie i innych chorobach dróg oddechowych.

Propolan płyn

Działanie przeciwbakteryjne, przeciwgrzybicze i przeciwpierwotniakowe oraz przeciwzapalne i ułatwiające gojenie.

Pelogel

Działanie miejscowe przeciwzapalne, ściągające, dodatkowo poprawia mikrokrążenie, ułatwia wchłanianie wysięków i nacieków w zmienionych patologicznie tkankach.

Aesculan czopki

Preparat stanowiący połączenie escyny (zespołu substancji występujących naturalnie w kasztanowcu zwyczajnym), lidokainy (syntetycznego leku znieczulającego miejscowo), tanniny i olejku z rumianku. Jako lek doodbytniczy używany jest w niewydolności żylnej odbytu, głównie przy żylakach.

Aescin tabletki

Preparat zawierający wyciąg z nasion kasztanowca zwyczajnego (Aesculus hippocastanum L.). Jego głównym składnikiem jest beta-escyna, która zmniejsza zastoje żylne i obrzęki. Polecana jest w żylakowatości oraz pooperacyjnych i pourazowych obrzękach tkanek.