Polecane leki i suplementy na: glukozamina

Flexistav Xtra

Flexistav Xtra to preparat zawierający składniki wpływające pozytywnie na funkcjonowanie układu kostno-stawowego. Glukozamina i chondroityna są niezbędne do produkcji mazi stawowej i utrzymania właściwej ruchomości stawów.

Odnovit

Odnovit to preparat zawierający składniki wspomagające funkcjonowanie stawów. Glukozamina pomaga w utrzymaniu sprawnych stawów.

Arthron Complex

Arthron Complex to preparat zawierający składniki wspomagające utrzymanie prawidłowej struktury chrząstku stawowej. Chondroityna –  główny składnik chrząstki –  jest odpowiedzialna za jej prawidłową elastyczność i właściwości mechaniczne.

Arthron Flex

Arthron Flex to preparat zawierający chlorowodorek glukozaminy –  składowa części chrzęstnej układu kostnego. Zastosowanie preparatu pozwala uzupełnić poziom glukozaminy i  pobudza organizm do produkcji mazi stawowej.

ArthroStop Plus z Imbirem

Arthrostop Plus z Imbirem to preparat zawierający składniki wspomagające prawidłowe funkcjonowanie stawów. Glukozamina stanowi składnik budulcowy proteoglikanów i jest kluczowym składnikiem macierzy chrząstki stawowej.

ArthroStop Lady

ArthroStop Lady zawiera siarczan glukozaminy, wapń, witaminy D i K. Składniki preparatu pomagają w utrzymaniu zdrowia i właściwego odżywienia kości i stawów oraz pozytywnie wpływają na prawidłową strukturę i funkcje kości.

Artro Protect Classic

Artro Protect Classic to preparat uzupełniający dietę w glukozaminę oraz witaminę C. Składniki preparatu stanowią budulec chrząstki stawowej (glukozamina) oraz pomagają w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania chrząstki (witamina C).

Artro Protect Max

Artro Protect Max to preparat zawierający tradycyjne składniki, takie jak glukozamina, chondroityna, Boswellia serrata i witamina C (o udowodnionym działaniu wzmacniającym stawy) oraz dodatkowo natywny kolagen typu II.  Ten rodzaj kolagenu występuje wyłącznie w chrząstce. 

Artrevit

Artrevit to preparat zawierający w swoim składzie glukozaminę, kolagen, chondroitynę, kwas hialuronowy, owoc dzikiej róży oraz korzeń imbiru. Składniki te wspomagają funkcjonowanie narządów ruchu i stymulują fizjologiczne procesy związane z funkcjonowaniem stawów.

Actistav

Actistav zawiera chlorowodorek glukozaminy – składnik budulcowy chrząstki stawowej, pobudzający proces jej odbudowy i zapobiegający degeneracji chrząstki, prowadzącej do choroby zwyrodnieniowej stawów.

Artresan

Artresan to suplement diety uzupełniający codzienną dietę w glukozaminę – substancję odżywiającą stawy i wspomagającą ich regenerację. Wpływa również na syntezę kolagenu chrząstki stawowej i jest składnikiem płynu maziowego.

Artro-Vital kapsułki

Artro-Vital to suplement diety uzupełniający codzienną dietę w substancje zapewniające prawidłową pracę i kondycję stawów.

Arthryl iniekcje

Usprawniające odżywienie chrząstek stawowych, uzupełniające niedobór glukozaminy wytwarzanej w organizmie. Glukozamina jest niezbędna do syntezy proteoglikanów – połączeń białkowo-cukrowych stanowiących zrąb zdrowej chrząstki. Przeciwdziała procesom zwyrodnienia (degeneracji) chrząstki stawowej w schorzeniach zwyrodnieniowych stawów.