Polecane leki i suplementy na: jędrność skóry

Laboteq Skin

Laboteq Skin to preparat zawierający składniki wpływające korzystnie na wygląd skóry. Koenzym Q10, kwas hialuronowy, hydrolizat białek kolagenowych oraz beta-karoten zwiększają elastyczność skóry i redukują zmarszczki.

Capivit HydroControl

Capivit HydroControl to preparat polecany szczególnie osobom o wrażliwej, suchej i skłonnej do podrażnień skórze. Składniki preparatu: witamina A i E oraz olej z nasion ogórecznika zwiększają nawilżenie oraz elastyczność skóry. 

Capivit Total Action

Capivit Total Action to preparat zawierający składniki wpływające korzystnie na wygląd włosów, skóry i paznokci. Witamina A i E chronią skórę przed działaniem wolnych rodników.

Belissa 40+

Belissa 40+ to preparat wzmacniający włosy, skórę i paznokcie, a dodatkowo redukujący zmarszczki. Zawarte w preparacie L-cysteina i skrzyp polny wzmacniają włosy, skórę i paznokcie.

Belissa

Belissa to preparat zawierający składniki stosowane w celu wzmocnienia i regeneracji włosów. Wyciąg ze skrzypu polnego jest źródłem krzemu niezbędnego dla prawidłowej struktury włosów i paznokci.

Artilane

Artilane to preparat zawierający kolagen  (Colatech) oraz kwas hialuronowy, wzbogacony koncentratem pomidorowym z zawartością 2% likopenu, witaminą C i kwercetyną. Kwas hialuronowy to biopolimer fizjologicznie występujący we wszystkich tkankach organizmu.

Agelimit

Agelimit to preparat zawierający formułę CWR, czyli połączenie koenzymu Q10,  kolagenu, kwasu hialuronowego i retinolu. Spowalnia procesy starzenia się skóry, zapobiega powstawaniu zmarszczek, spłyca i redukuje istniejące zmarszczki. Składniki preparatu wpływają korzystnie na jędrność i elastyczność skóry.

Skrzypovita

Skrzypovita to wieloskładnikowy suplement diety stosowany w celu poprawienia wyglądu skóry, włosów i paznokci.

Belissa hydro tabletki

Kompleksowo dobrane składniki preparatu wspomagają właściwe nawilżenie głębokich warstw skóry, sprawiając że staje się ona jędrna i gładka.