Polecane leki i suplementy na: kamica nerkowa

Deespa

Każdego dnia doświadczamy różnego rodzaju bólów, duża część spowodowana jest stanami skurczowymi mięśni gładkich w obrębie przewodu pokarmowego, dróg żółciowych, układu moczowo-płciowego oraz układu krążenia.

Citrolyt

Preparat podwyższa pH moczu, hamuje krystalizację moczanów w drogach moczowych. Lek jest stosowany w kamicy i dnie moczanowej.

Litocid tabletki

Substancją czynną preparatu Litocid jest cytrynian potasu, który wpływa profilaktycznie na tworzenie się złogów w układzie moczowym.

Allupol

Lek zmniejsza syntezę kwasu moczowego. Jest stosowany w zapobieganiu i leczeniu napadów dny moczanowej, kamicy moczanowej i innych chorób przebiegających ze zwiększeniem stężenia kwasu moczowego (np. chorobie nowotworowej).

Sal vichy factitium

Składniki preparatu działają słabo zobojętniająco na kwaśną treść żołądkową. Preparat może być stosowany w nadkwaśności, nadkwaśnym nieżycie żołądka.

Zyloric 100 tabletki

Zmniejsza wytwarzanie kwasu moczowego oraz jego stężenie we krwi i moczu. Szybko wchłania się z przewodu pokarmowego i po podaniu dożylnym.

No-Spa tabletki

Lek o szybkim działaniu spazmolitycznym na mięśnie gładkie. Zmniejsza napięcie komórek mięśni gładkich przewodu pokarmowego i układu moczowego, hamując ich skurcze.