Polecane leki i suplementy na: libido

Stimea intense

Stimea intense to preparat polecany dla kobiet pragnących zwiększyć doznania seksualne. Kofeina i imbir mają działanie tonizujące i stymulujące.

Stimea

Stimea to preparat polecany dla kobiet mających problem z odczuwaniem satysfakcji seksualnej.  Wyciąg z Avena sativa wpływa korzystnie na układ moczowo-płciowy u kobiet.

Avenea essence

Avenea essence to preparat niehormonalny, bez zawartości estrogenu, progesteronu i testosteronu. Zawiera składniki wpływające korzystnie na funkcje seksualne organizmu kobiety.

Amorecaps

Amorecaps to preparat zawierające liście damiany oraz korzeń lubczyka – afrodyzjaki. Składniki te wzmacniają organizm, działają pobudzająco, wzmagają potencję, siły witalne i energię seksualną.

Asequrella

Asequrella to suplement diety, którego zadaniem jest ograniczenie występowania działań niepożądanych, mogących pojawić się podczas stosowania kuracji hormonalnej.

Vialafil kapsułki

Vialafil to suplement diety zawierający 12 specjalnie dobranych i skomponowanych składników, z których najważniejsze to: Xanthoparmelia Scabrosa – powoduje relaksację mięśni gładkich umożliwiając maksymalny przepływ i zwiększony napływ krwi oraz Cnidium Monnier – działający podobnie do popularnej Viagry (zwiększa uwalnianie tlenku azotu oraz bloku fosfodiesterazę V). 

Cefadisiac tabletki krople

Cefadisiac to lek homeopatyczny stosowany w przypadku osłabionej aktywności seksualnej u mężczyzn jak i u kobiet. To preparat roślinny zawierający suszone liście krzewu Turnera diffusa.

Braveran tabletki

Braveran to suplement diety zawierający kompozycję składników sprzyjających utrzymaniu właściwej sprawności seksualnej.