Polecane leki i suplementy na: metabolizm

Insulan

Insulan to preparat zawierający składniki wpływające na utrzymanie prawidłowego poziomu glukozy we krwi. Ekstrakt z morwy białej hamuje rozkład węglowodanów i wchłanianie glukozy.

Detocell

Detocell to preparat przeznaczony dla kobiet borykających się z problemem cellulitu. Zawarty z preparacie olej z ogórecznika ożywia i dotlenia skórę. 

Apple gold

Apple gold to preparat wspomagający metabolizm. Zawarty w preparacie ocet jabłkowy pobudza metabolizm, a szparagi są źródłem substancji witalnych.

Alkala T

Alkala T to preparat zawierający składniki zapobiegające zakwaszeniu organizmu, spowodowanym dietą oraz wzmożonym wysiłkiem fizycznym. Preparat może być pomocny w łagodzeniu objawów takich jak: zgaga, kwaśne odbijanie i wymioty, wzdęcia, nudności, kac, kłopoty z przemianą materii.

Apple slimmer

Apple slimmer to preparat zawierający składniki wzmacniające efekty diety odchudzającej, pobudzające przemianę materii i poprawiające metabolizm. Ocet jabłkowy zawiera prozdrowotne substancje, takie jak pektyna.

Alkala N

Alkala N to preparat zawierający składniki zapobiegające zakwaszeniu organizmu, którego przyczyną może być dieta czy wysiłek fizyczny. Polecany jest dla osób, które chcą zapewnić organizmowi odpowiednią równowagę kwasowo-zasadową. Do preparatu dołączono paski-testery pH,  które umożliwiają codzienną kontrolę równowagi kwasowo-zasadowej.

Solcoseryl pasta do stosowania w jamie ustnej

Działanie usprawniające przemianę materii (metabolizm) poprzez zwiększenie transportu tlenu i glukozy do komórek, przyspieszające procesy odtwórcze (regeneracyjne) tkanek uszkodzonych przez niedokrwienie, przyspieszające gojenie bezbiałkowy suchy dializat (wyciąg) z krwi cieląt.