Polecane leki i suplementy na: mężczyzna

Symlosin SR

Tamsulosyna jest lekiem przeznaczonym dla mężczyzn cierpiących z powodu przerostu gruczołu krokowego. Ułatwia oddawanie moczu, zmniejszając napięcie mięśni gruczołu krokowego; stosowana bywa też jako lek na kamienie nerkowe.

Symasteride

Symasteride to lek zmniejszający i kontrolujący wielkość gruczołu krokowego. Pomaga również przy stanach zapalnych. Jest bardzo niebezpieczny dla płodu, toteż nie należy narażać kobiet w ciąży na jakikolwiek kontakt z lekiem.

Promen

Zadaniem suplementu diety Promen przeznaczonego dla mężczyzn jest wspomaganie prawidłowego procesu produkcji i dojrzewania plemników, a także likwidacja negatywnych skutków związanych z odczuciem przewlekłego stresu. Wykazuje także korzystny wpływ na detoksykację organizmu poprzez eliminację toksycznych substancji, z którymi na co dzień spotyka się każdy żywy organizm.

Falsigra

Falsigra jest lekiem pozwalającym wywołać i utrzymać erekcję u mężczyzn. Pomimo zastosowania leku wzwód nadal należy uzyskać za pomocą normalnej stymulacji seksualnej.

Liderin

Liderin to wysokiej jakości suplement diety dla mężczyzn, opracowany na potrzeby uzyskania szybkiego stanu erekcji.

Prosterol

Lek ma rzekomo zmniejszać dolegliwości w łagodnym rozroście prostaty (gruczołu krokowego).

Nebido

Testosteron to najważniejszy męski hormon płciowy wydzielany naturalnie w ilości około 8 mg dziennie przez jądra i odpowiedzialny za czynność układu płciowego oraz innych układów i narządów u mężczyzn.

Salfazin

Jest to wielowitaminowy preparat z dodatkiem cynku wspomagający przemiany metaboliczne organizmu.

Ipertrofan 40

Lek ma zmniejszać zaleganie moczu, poprawia warunki oddawania moczu, łagodzi objawy bólowe związane z przerostem gruczołu krokowego. Jest stosowany w leczeniu łagodnego przerostu oraz zapalenia gruczołu krokowego. Ponadto ma hamować wchłanianie cholesterolu i zmniejszać jego stężenie we krwi.

Menopur

Menotropina pobudza dojrzewanie pęcherzyków Graafa u kobiet i powoduje luteinizaję oraz czynność plemnikotwórczą u mężczyzn.

Finaride

Antyandrogen hamujący wzrost i podział komórek nowotworowych gruczołu krokowego.

Penigra

Penigra to lek stosowany przez mężczyzn cierpiących na łagodne zaburzenia erekcji. W składzie preparatu znajdują się wyciągi z owoców palmy Sabal, owocu cytryńca chińskiego, nasion liany Paullinia, drewna Ptychopetalum oleacoides oraz cynk, które zwiększają pożądanie i popęd płciowy.

Estracyt

Preparat wykazuje powinowactwo do tkanki gruczołu krokowego oraz działa na komórki nowotworowe tego narządu.

Prostalong Complex

Prostalong Complex to preparat zawierający składniki wpływające pozytywnie na funkcjonowanie gruczołu krokowego. Wyciąg z owoców palmy sabalowej usprawnia oddawanie moczu, a olej z pestek dyni  wpływa na utrzymanie prawidłowego rozmiaru prostaty.

Propecia

Jest to lek zmniejszający działanie męskich hormonów płciowych - androgenów - stosowany w łysieniu typu męskiego.

MenMag

MenMag to preparat stosowany przez mężczyzn w przypadku niedoboru magnezu. Magnez jest pierwiastkiem niezbędnym do syntezy związków bogatoenergetycznych.

Prostenal Perfect

Prostenal Perfect to preparat zawierający składniki wpływające korzystnie na funkcje prostaty. Wyciąg z owoców palmy sabalowej zmniejsza ryzyko powiększenia gruczołu krokowego.

Spedra

Spedra to lek zawierający jako substancję czynną awanafil, inhibitor fosfodiesterazy 5. Zahamowanie tego enzymu powoduje wzrost stężenia cGMP, a w konsekwencji wzwód u mężczyzn.

Binabic

Binabic zawiera jako substancję czynną bikalutamid, niesteroidowy lek o działaniu antyandrogenowym. Bikalutamid hamuje aktywność androgenów przez wiązanie się z receptorami androgenowymi.