Polecane leki i suplementy na: mięśnie

Neomag Skurcz

Suplement diety który można stosować przy dokuczliwych skurczach mięśni, szczególnie po dużym wysiłku fizycznym. Wskazaniem do stosowania będą również niedobory tych pierwiastków w organizmie. Witamina B6 wspomaga wchłanianie minerałów.

Metanabol

Lek wykazuje działanie anaboliczne: zmniejsza wydalanie potasu, wapnia, chlorków i fosforanów, poprawia bilans azotowy, odkładanie wapnia w kościach.

Ergotaminum tartaricum

Lek silnie kurczy naczynia obwodowe i mięsień maciczny. Jest stosowany w leczeniu migreny oraz w niektórych stanach w położnictwie.

Blumag Skurcz Jedyny

Blumag Skurcz Jedyny Duo to połączenie magnezu, potasu i witaminy B6. Preparat przeznaczony jest zwłaszcza dla osób z tendencją do skurczy mięśni (np. drganie powiek, skurcze mięśni nóg). 

Bio-CLA

Bio-CLA to suplement diety wspomagający odchudzanie. Stosowany z odpowiednią dietą oraz wysiłkiem fizycznym zapewnia ochronę tkanki mięśniowej a spalanie zbędnej tkanki tłuszczowej.

Dicloberl Retard

Lek z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ), jest najczęściej stosowanym preparatem w leczeniu chorób reuma­tycznych.

Ubretid tabletki

Długotrwale (24-godzinne) znoszące atonię (brak lub znaczne obniżenie napięcia) jelit i pęcherza moczowego, usuwające objawy miastenii – lek z grupy inhibitorów acetylocholinesterazy. Także: patrz DZIAŁANIE w MYTELASE

Mestinon

Lek stosowany w leczeniu miastenii, a także w atonii przewodu pokarmowego i pęcherza moczowego.

Traumon

Żel/spray do stosowania zewnętrznego, zawiera niesteroidowy lek przeciwzapalny.

Kapsiplast

Działanie miejscowe rozgrzewające, drażniące, wywołując przekrwienie skóry.