Polecane leki i suplementy na: nadmierna potliwość

Perspi Block na nadpotliwość – reklama prawdziwa czy nie, sprawdzamy skład!

Podczas tegorocznej fali upałów chyba rekordowa ilość osób zapragnęła zrobić coś, aby zmniejszyć potliwość. Ludzie tłumnie przybywali do apteki, zaintrygowani telewizyjną reklamą nawiązującą do  deszczu, zakończonej krzepiącym hasłem „…i nie martw się potem!” Obecny na rynku już od kilku miesięcy suplement diety Perspi Block wkracza na salony! Czas napisać o nim kilka słów…

Nadmierna potliwość skuteczne sposoby unikania

Rokrocznie ten sam problem. Temperatura powietrza sięga zenitu, każdy ruch wymaga nadludzkiego wysiłku, a ja codziennie zadaję sobie pytanie: czym by tu dostać się do pracy, na zakupy, na spotkanie? Szczęśliwcy posiadający klimę w aucie pewnie większość czasu w te upały woleliby w nim spędzać, niestety moja poczciwa maszyna takiego cudu techniki nie posiada. Mało […]

ProLady Menopauza

ProLady jest suplementem diety przeznaczonym dla kobiet w okresie menopauzy. Łagodzi nieprzyjemne dolegliwości, takie jak: uderzenia gorąca, nadmierna potliwość, zaczerwienienia, uczucie niepokoju.

Femal Forte Menopauza

Suplement diety Femal Forte Menopauza to preparat polecany kobietom znajdującym się w okresie okołomenopauzalnym, które pragnął załagodzić objawy związane z występowaniem zjawiska określanego mianem menopauzy.

Medispirant antyperspirant roll-on

Medispirant to preparat przeznaczony do osób, dla których tradycyjne preparaty przeciw poceniu okazały się niewystarczające. Medispirant eliminuje wydzielanie potu skutecznie i długotrwale.

Bellapan

Powo­duje zmniejszenie napięcia nerwu błędnego i zmniejszenie wydzielania śluzu w drogach oddechowych.

Bellergot

Preparat złożony wykazujący działanie uspokajające, nasenne, przeciwdrgawkowe, przeciwskurczowe oraz zmniejszające wydzielanie gruczołów potowych, łzowych, ślinowych, śluzowych.

Perspiblock

Perspi-Block to naturalny i bezpieczny suplement diety, który dzięki stosowaniu doustnemu i działaniu od wewnątrz ogranicza potliwość na całej powierzchni skóry.

Antidral

Preparat zmniejszający wydzielanie potu, działający ściągająco i odkażająco na skórę. Likwiduje przykry zapach potu. Jest stosowany przy nadmiernej potliwości dłoni, stóp i pach.

Proftin-M

Skojarzone działanie składników: chroni przed infekcjami grzybiczymi i bakteryjnymi, usuwa lub zmniejsza potliwość stóp.

Proftin-G

Skojarzone działanie składników: chroni przed otarciami, nadmierną potliwością, infekcjami grzybiczymi i bakteryjnymi.

Mykofar

Skojarzone działanie składników: miejscowe przeciwgrzybicze, wysuszające, hamujące wydzielanie potu. Jest stosowany w grzybicy stóp, pachwin i pach.

Dezorol płyn

Miejscowe odkażające, przeciwgrzybicze, przeciwzapalne, miejscowo znieczulające, przeciwświądowe.