Polecane leki i suplementy na: nadwaga

L-karnityna na odchudzanie – walka z nadwagą

L-karnityna jest to związek bardzo często znajdujący się w preparatach odchudzających. Czym jest i jak działa? Czy jest całkowicie bezpieczna dla organizmu? Te pytania zadają sobie osoby, które sięgają po preparaty wspomagające odchudzanie i wzmacniające efekt ćwiczeń fizycznych. L-karnityna działanie L-karnityna jest to organiczny związek chemiczny, produkowany w wątrobie, nerkach i mózgu z aminokwasów. Jej […]

Calominal

Wyrób medyczny wspomagający proces odchudzania. Zawiera substancje pęczniejące i wywołujące uczucie sytości.

Chromdiet

Kompozycja czterech składników: inuliny, chitosanu, błonnika oraz chromu. Wspomaga odchudzanie, zmniejsza apetyt na słodycze, poprawia krzepliwość krwi.

Allevo Mix Pack

Allevo jest suplementem mającym wspomóc walkę z nadwagą. Dostarcza organizmowi witaminy i minerały w postaci posiłków do samodzielnego przyrządzenia.

Slimastick

Slimastick to suplement diety przeznaczony dla osób z nadwagą, chcących powrócić do prawidłowej masy ciała.

Trimline

Włókna ksantogenowe pęcznieją w żołądku, powodując uczucie pełności i sytości. Dodatek witamin i mikroelementów służy uzupełnieniu ewentualnych niedoborów wywołanych dietą niskokaloryczną.

Alli

Orlistat hamuje w przewodzie pokarmowym działanie enzymów rozkładających tłuszcze. Uniemożliwia tym samym wchłanianie kwasów tłuszczowych i glicerydów.

Obesan

Jest to lek hamujący apetyt (nasila poposiłkowe uczucie sytości), wspomaga kurację odchudzającą.

Simpliq

Simpliq to preparat zawierający składniki wspomagające odchudzanie. Ogranicza wchłanianie węglowodanów i tłuszczów. Simpliq zmniejsza apetyt i przyspiesza redukcję tkanki tłuszczowej.

Dobra waga + Cholester

Dobra waga + Cholester to preparat zawierający składniki wspomagające utrzymanie odpowiedniego poziomu cholesterolu i odchudzanie. Monakolina K oraz sterole roślinne wspierają utrzymanie prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi.

Linea

Linea to preparat polecany dla osób mających problem z odchudzaniem. Preparat zmniejsza łaknienie i kaloryczność pokarmów.

Bio-Chrom

Chrom zawarty w preparacie jest potrzebny dla organizmu w bardzo małych ilościach w celu zapewnienia prawidłowego działania niektórych funkcji biologicznych. Chrom jest pierwiastkiem śladowym niezbędnym dla prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych.

AvoSlim

AvoSlim to preparat przeznaczony dla osób odchudzających się, dbających o poprawę sylwetki i utrzymanie prawidłowej masy ciała, a także o estetyczny wygląd skóry. Kwas linolowy (CLA) pobudza metabolizm tłuszczów i redukcję tkanki tłuszczowej. 

Asumin

Asumin to preparat pomagający utrzymać prawidłowy poziom glukozy we krwi,zmniejszający apetyt na słodycze oraz korzystnie wpływający na kontrolowanie wagi. Gymnema sylvestre zmniejsza odczuwanie smaku słodkiego oraz  apetyt na słodycze.

Asystor Slim+Cellu

Asystor Slim+Cellu to preparat o dwufazowym działaniu. Dzięki zawartości kompleksu wyciągu z alg brunatnych i pestek winogron zmniejsza wchłanianie tłuszczu i przyczynia się do eliminacji jego zapasów.

Asystor Slim

Asystor Slim to system dwufazowego odchudzania na rano i wieczór. Składniki tabletki na rano wspomagają procesy przemiany węglowodanów oraz zapobiegają wchłanianiu się tłuszczów.

Asnax

Asnax to preparat zawierający składniki wspomagające odchudzanie. Zawartość chromu wspomaga utrzymanie prawidłowego stężenia glukozy we krwi.

Apple gold

Apple gold to preparat wspomagający metabolizm. Zawarty w preparacie ocet jabłkowy pobudza metabolizm, a szparagi są źródłem substancji witalnych.

Apichrom

Preparat jest polecany osobom z nadwagą i nadmiernym apetytem. Błonnik pokarmowy zawarty w preparacie powoduje uczucie sytości oraz zmniejsza łaknienie, poprawia perystaltykę jelit.

Aplefit

Aplefit to preparat zawierający składniki wspomagające odchudzenie. Ocet jabłkowy poprawia proces trawienia, ułatwia usuwanie wody z organizmu, hamuje apetyt, wspiera spalanie tłuszczu.