Polecane leki i suplementy na: nałogowe palenie

Tabacum Dagomed 50 uzależnienie nikotynowe

Tabacum Dagomed to lek łagodzący negatywny wpływ nałogu tytoniowego na organizm. Jest przeznaczony dla osób rzucających palenie: pomaga uporać się z nieprzyjemnymi objawami, takimi jak: chrypka, kaszel, podrażnienia gardła. Zawiera sacharozę.

Nicorette Freshdrops

Nicorette Freshdrops to tabletki do ssania o smaku miętowym przeznaczony dla osób zrywających z nałogiem tytoniowym. Zawierają nikotynę, co łagodzi objawy rzucenia palenia i dyskomfort psychiczny. Lek jest niewskazany dla osób poniżej 18 roku życia.

Neoglandyna omega-6

Suplement diety Neoglandyna to preparat, który swoim składem bazuje na wykorzystaniu kompozycji składników takich jak olej lniany oraz olej pochodzący z rośliny określanej mianem ogórecznika. Obydwie substancje są niezwykle bogatym źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych (NNKT) takich jak kwasy omega-3, omega-6 i omega-9.

Cardiomin B6

Cardiomin B6 to suplement, którego zadaniem jest uzupełnianie diety w określone składniki mineralne takie jak wapń, magnez i potas.

Calcynovit 1250+D3

Suplement diety Calcynovit 1250+D3 dostarcza do organizmu odpowiednią ilość składników mineralnych (wapń, cynk, magnez) oraz witaminę D3.