Polecane leki i suplementy na: nerwoból

Balsam kręgowy Ojca Grzegorza

Balsam kręgowy Ojca Grzegorza to preparat, którego kompozycja opiera się na wykorzystaniu naturalnych olejków i ekstraktów roślinnych. Wykorzystywany jest w przebiegu schorzeń kręgosłupa, nerwobóli, stanów zapalnych stawów oraz mięśni a także w przebiegu bóli pourazowych.

Pedicetamol

Pedicetamol zawiera jako substancję czynną paracetamol, lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy. Paracetamol hamuje syntezę prostaglandyn w ośrodkowym układzie nerwowym.

Benfogamma

Benfogamma zawiera jako substancję czynną benfotiaminę. Benfotiamina to rozpuszczalna w tłuszczach pochodna witaminy B1 ( tiaminy).

Ascalcin Plus

Lek, który działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwgorączkowo, a także hamuje agregację płytek krwi. 

Nurofen Plus

Lek o działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym, przeciwzapalnym i przedwobrzękowym.

Scorbolamid

Salicylamid, podobnie jak kwas acetylosalicylowy (popularnie aspiryna), wykazuje działanie przeciwbólowe, przeciwgorączkowe, przeciwzapalne. Rutyna to flawonoid uzyskiwany z ziela gryki zwyczajnej i kwiatów perełkowca japońskiego, który ma zmniejszać kruchość, łamliwość i przepuszczalność naczyń. Preparat jest stosowany w przeziębieniach.

Timonil

Karbamazepina jest pochodną benzodiazepiny, głownie o działaniu przeciwdrgawkowym.

Capsigel n emulsja

Skojarzone działanie składników: miejscowe przeciwbólowe, rozgrzewające, przeciwzapalne, przeciwobrzękowe.

Balsamum Mentholi Compositum

Miejscowe działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne, rozgrzewające, przeciwświądowe. Jest stosowana jako środek miejscowo rozgrzewający w chorobach przeziębieniowych oraz w leczeniu miejscowych dolegliwości bólowych związanych z chorobami reumatycznymi, urazami i nerwobólami.

Tramadol

Jest to silny lek przeciwbólowy, należący do grupy leków opioidowych. Może być łączony z innymi lekami przeciwbólowymi. Ma również działanie uspokajające. Patrz również: ADAMON.

Solpadeine

Preparat jest stosowany w leczeniu chorób przeziębieniowych, szczególnie połączonych z suchym, męczącym kaszlem, doraźnie jako lek przeciwbólowy w bólach różnego pochodzenia (bóle głowy, zębów, mięśni, stawów, nerwobóle, bóle nowotworowe i inne).