Polecane leki i suplementy na: niedobór minerałów

Vitotal dla kobiet

Suplement diety zawierający szereg minerałów i witamin oraz wyciągi z pestek winogron i ziela skrzypu. Opracowany z myślą o kobietach w celu poprawy ogólnej kondycji organizmu.

Pharmaton Geriavit

Preparat zawiera wyciąg z żeń-szenia, witaminy oraz pierwiastki mineralne działające wzmacniająco w stanach zmęczenia i osłabienia

Falvit

Falvit to preparat zawierający zestaw witamin i minerałów. Jest polecany w przypadku niedoborów witamin i w czasie zwiększonego zapotrzebowania na minerały i witaminy, w szczególności dla kobiet.

CEM-M żelki dla dorosłych

CEM-M to preparat w postaci żelków przeznaczony dla osób dorosłych. Zawiera witaminy i minerały niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Centrum kompletne od A do Z

Jest to preparat wielowitaminowy, zawierający także pierwiastki śladowe i makroelementy, które są niezbędne dla przebiegu pod­stawowych procesów metabolicznych.

Centrum kompletne od A do Z Silver 50+

Jest to preparat wielowitaminowy, ze zwiększoną zawartością witaminy B12, zawierający także pierwiastki śladowe i mikro- i ma­kroelementy, które są niezbędne dla przebiegu podstawowych procesów metabolicznych.

Centrum Junior

Jest to preparat wielowitaminowy ze zwiększoną ilością witaminy C, zawierający także pierwiastki śladowe i makroelementy, które są niezbędne dla przebiegu podstawowych procesów metabolicznych.

Vitaral tabletki

Vitaral to suplement diety uzupełniający niedobory witamin. Witaminy nie są produkowane przez organizm, dlatego trzeba dostarczać je “z zewnątrz”.