Polecane leki i suplementy na: niedobór witamin

Vitotal dla kobiet

Suplement diety zawierający szereg minerałów i witamin oraz wyciągi z pestek winogron i ziela skrzypu. Opracowany z myślą o kobietach w celu poprawy ogólnej kondycji organizmu.

Pikovit

Pikovit to suplement diety dla dzieci stosowany w celu uzupełnienia niedoboru witamin.

Multi-Sanostol

Preparat zawiera witaminy i wapń, który jest składnikiem mineralnym niezbędnym m.in. w prawidłowej czynności mięśni, w prawidłowym rozwoju układu kostnego, w procesach krzepnięcia krwi, w procesach przepuszczalności naczyń i błon komórkowych.

Pharmaton Geriavit

Preparat zawiera wyciąg z żeń-szenia, witaminy oraz pierwiastki mineralne działające wzmacniająco w stanach zmęczenia i osłabienia

Ekovit

Wielowitaminowy preparat z dodatkiem magnezu i selenu. W skład preparatu wchodzą substancje zapobiegające tworzeniu się szkodliwych nadtlenków i wolnych rodników tlenowych. Preparat działa stabilizująca na układ nerwowy, usuwa zmęczenie mięśni, chroni układ sercowo-naczyniowy.

Duovit

Preparat wielowitaminowy z dodatkiem makro- i mikroelementów. Witaminy i biopierwiastki zawarte w preparacie biorą udział w przemianach metabolicznych organizmu, wpływają na prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego, skóry i błon śluzowych, na procesy krwiotwórcze i detoksykacyjne organizmu.

Falvit

Falvit to preparat zawierający zestaw witamin i minerałów. Jest polecany w przypadku niedoborów witamin i w czasie zwiększonego zapotrzebowania na minerały i witaminy, w szczególności dla kobiet.

CEM-M żelki dla dorosłych

CEM-M to preparat w postaci żelków przeznaczony dla osób dorosłych. Zawiera witaminy i minerały niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Bioaron Multiwitamina

Bioaron Multiwitamina to preparat zawierający zestaw witamin dla dzieci w formie syropu. Witaminy zawarte w preparacie wzmacniają układ nerwowy i wpływają pozytywnie na prawidłowy rozwój dziecka.

Benfogamma

Benfogamma zawiera jako substancję czynną benfotiaminę. Benfotiamina to rozpuszczalna w tłuszczach pochodna witaminy B1 ( tiaminy).

Beta-Karoten Complex

Preparat zawiera beta-karoten, witaminy A i E – związki należące do  antyutleniaczy, neutralizujących wpływ wolnych rodników, które powstają w podczas opalania i mogą powodować przedwczesny proces starzenia się skóry. 

Centrum kompletne od A do Z

Jest to preparat wielowitaminowy, zawierający także pierwiastki śladowe i makroelementy, które są niezbędne dla przebiegu pod­stawowych procesów metabolicznych.

Centrum kompletne od A do Z Silver 50+

Jest to preparat wielowitaminowy, ze zwiększoną zawartością witaminy B12, zawierający także pierwiastki śladowe i mikro- i ma­kroelementy, które są niezbędne dla przebiegu podstawowych procesów metabolicznych.

Centrum Junior

Jest to preparat wielowitaminowy ze zwiększoną ilością witaminy C, zawierający także pierwiastki śladowe i makroelementy, które są niezbędne dla przebiegu podstawowych procesów metabolicznych.

Alvityl

Preparat zawiera zespół witamin niezbędnych dla prawidłowego przebiegu podstawowych procesów metabolicznych organizmu.

Skrzypovita

Skrzypovita to wieloskładnikowy suplement diety stosowany w celu poprawienia wyglądu skóry, włosów i paznokci.