Polecane leki i suplementy na: niestrawność

Tribux Bio

Lek dostępny bez recepty normalizujący pracę jelit i przewodu pokarmowego w postaci tabletek. Substancją aktywną jest trimebutyna.

Medigestan

Pastylki do ssania wspomagające trawienie. Zawierają naturalne składniki roślinne na czele z miętą pieprzową i porostem islandzkim.

Abdomilon N

Unikalne zestawienie alkoholowych wyciągów z bylicy piołunu, arcydzięgla, melisy, goryczki i kruszyny, wzbogacone dodatkami poprawiającymi smak. Preparat polecany jest w kolce jelitowej, niestrawności, wzdęciach, bólach brzucha, bolesnych miesiączkach oraz stanach zapalnych przydatków i macicy

Magisan

Lek o działaniu osłaniającym i ściągającym błonę śluzową żołądka. Nieznacznie zobojętnia treść żołądkową i działa absorpcyjnie. Działanie jest łagodne i powolne, co powoduje, iż w przypadku nadkwaśności ulga następuje po dłuższej chwili od jego przyjęcia.

Rennie Antacidum

Preparat o właściwościach osłaniających błonę śluzową żołądka i dwunastnicy, ściągających i zobojętniających.

Degasin

Degasin to preparat zawierający jako substancję czynną symetykon. Symetykon zmniejsza napięcie powierzchniowe pęcherzyków powietrza i ułatwia ich usuwanie z organizmu. 

Avioplant Junior

Avioplant Junior posiada sproszkowane kłącze imbiru. Zwiększa wydzielanie śliny, soku żołądkowego, żółci.

Amarosal

Amarosal to syrop, w skład którego wchodzi wyciąg z ziół zawierających związki goryczowe (ziele szanty, liść melisy, ziele krwawnika), które zwiększają wydzielanie soku żołądkowego, wywołując łaknienie.

Carbosal

Węgiel aktywowany pokrywa błonę śluzową przewodu pokarmowego, chroniąc ją przed drażniącym działaniem składników pokar­mowych.

Carbo Medicinalis

Jest to substancja o właściwościach adsorpcyjnych, wiąże wodę, gazy, toksyny bakteryjne, produkty gnilne, ksenobiotyki i związki toksyczne.

Proliver wątroba

Proliver wątroba to suplement diety, który usprawnia pracę wątroby, wspomaga jej naturalną regenerację, przyspiesza procesy trawienne i przyswajanie pokarmów.

Avioplant kapsułki

Avioplant to lek łagodzący dyskomfort żołądkowy oraz złe samopoczucie podczas podróży samochodem, samolotem czy też statkiem. Zapobiega nudnościom oraz wymiotom.