Polecane leki i suplementy na: objawy stresu

Stres przyczyny, objawy i leczenie

Stres od wieków towarzyszy ludziom w ich codziennym życiu. Jeśli trwa krótko, wówczas mobilizuje siły organizmu do stawienia czoła problemom, natomiast długotrwały jest przyczyną wielu różnorodnych schorzeń psychicznych i somatycznych. Przyczyny stresu Przyczyny stresu, który utrzymuje się przez dłuższy czas, dotyczą najczęściej nieprawidłowego stylu życia, związanego z pośpiechem, ciągłym pędem życia, zbyt dużymi ambicjami i […]

Pharmaton Geriavit

Preparat zawiera wyciąg z żeń-szenia, witaminy oraz pierwiastki mineralne działające wzmacniająco w stanach zmęczenia i osłabienia

NervoCalm

Nervocalm to preparat zawierający składniki wspomagające funkcjonowanie układu nerwowego. Zawarte w preparacie ekstrakty z melisy i chmielu uspokają.

Doppelherz Energovital Tonik K

Jest to wielowitaminowy preparat zawierający żelazo, mikroelementy i wyciągi ziołowe. Pobudza metabolizm komórkowy i wspoma­ga czynności układu krążenia i układu nerwowego.

ExtraSpasmina

ExtraSpasmina to preparat przeznaczony dla pacjentów mających okresowe problemy z zasypianiem oraz w łagodnych stanach napięcia nerwowego. Zawarte w preparacie wyciągi z melisy i kozłka lekarskiego działają uspokajająco i rozkurczowo.

Astres Forte

Astres Forte to preparat wspomagający pracę układu nerwowego. Zawiera w swoim składzie cynk, selen, magnez, mangan, wapń oraz zestaw witamin: B1, B6 i E.

Apisen

Apisen to preparat zawierający ziołowe składniki o działaniu uspokajającym, wspomagającym zasypianie, zmniejszającym objawy stresu i napięcia emocjonalnego. Dodatkowo zawarte w preparacie magnez oraz witamina B6 to składniki odgrywające istotną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego. 

Olimp Forsen

Forsen to suplement diety zawierający naturalne składniki stosowany w problemach z zasypianiem. Składniki preparatu łagodzą stany napięcia nerwowego, pomagają uzyskać stan relaksu i wyciszenia przed snem oraz korzystnie wpływają na jego jakość. Zaletą suplementu Forsen jest to, że nie wywołuje otumanienia.

Meliski

Meliski to suplement diety w formie pastylek do ssania, zawierające wyciąg z szyszek chmielu oraz ziela melisy. Wyciąg z szyszek chmielu ma działanie hamujące na ośrodkowy układ nerwowy. Związki w nim zawarte utrudniają przenoszenie bodźców do ośrodkowego układu nerwowego. Dodatkowo, zmniejszają napięcie mięśni gładkich naczyń krwionośnych, dróg moczowych czy jelit. Gorycze chmielowe ułatwiają trawienie, przyswajanie […]