Polecane leki i suplementy na: Omega-3

Lenvitol

Olej lniany tłoczony na zimno. Stanowi bogate źródło NNKT, głównie Ω3, o wielokierunkowym pozytywnym wpływie na organizm.

Omecardin

Omecardin to preparat zawierający kwasy Omega-3, składnik wpływający korzystnie na funkcjonowanie układu sercowo-naczyniowego. Kwasy Omega-3 wspomagają pracę serca i utrzymanie właściwego ciśnienia krwi.

Resvega

Resvega to preparat zawierający składniki wpływające korzystnie na funkjonowanie narządu wzroku. Witamina E, C, cynk i miedź wykazują działanie antyoksydacyjne.

Biovilon DHA

Preparat zawiera kwas dokozaheksaenowy DHA (Omega-3), który przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania mózgu –  jest głównym składnikiem lipidowym centralnego układu nerwowego. Wspomaga również prawidłowe widzenie.

Blumag Cardio Jedyny

Blumag Cardio Jedyny to preparat będący połączeniem kwasów omega-3, magnezu oraz witaminy B6. Kwasy EPA oraz DHA wspomagają pracę serca i wpływają na prawidłowy poziom triglicerydów i wartość ciśnienia tętniczego.

Bioaron Baby

Bioaron Baby to preparat zawierający kwasy Omega-3 oraz witaminę D3. Kwasy Omega3 (DHA i EPA) są konieczne do prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego i nerwowego.

Novocardia kapsułki

Novocardia to suplement diety przeznaczony dla osób chcących zadbać o swoje zdrowie oraz o kondycję serca i układu krążenia.

Dehalid

Preparat przeznaczony jest jako uzupełnienie codziennej diety w witaminy A i D oraz uzupełnia braki w niezbędnych Nienasyconych Kwasach tłuszczowych z grup Omega-3 i Omega-6, a w szczególności kwasy GLA, EPA i DHA.