Polecane leki i suplementy na: osłabienie pamięci

Ginkofar

Lek bez recepty zawierający standaryzowany wyciąg z liści miłorzębu japońskiego. Poprawia krążenie krwi w mózgu i w kończynach.

Sesja

Sesja to preparat zawierający składniki usprawniające pamięć i koncentrację. Kofeina redukuje uczucie zmęczenia i senności, a magnez zwiększa odporność na stres.

Bilobil

Bilobil zawiera standaryzowany wyciąg z liści miłorzębu japońskiego. Poprawia ukrwienie mózgu oraz zapobiega osłabieniu sprawności umysłowej u osób w podeszłym wieku.

Zdrovit Bilomax Senior

Bilomax Senior zawiera składniki wspomagające pamięć i prawidłowe funkcjonowanie mózgu oraz układu nerwowego. Fosfolipidy poprawiają pamięć długoterminową, usprawniając procesy zapamiętywania.

Bilomag Plus

Bilomag Plus zawiera składniki ziołowo-mineralno-witaminowe, w tym ekstrakt miłorzębu japońskiego (Ginkgo biloba), który wpływa na  utrzymanie prawidłowego funkcjonowania mózgu u osób starszych.

Bilobil Forte

Bilobil Forte zawiera wyciąg z liści miłorzębu japońskiego z glikozydami flawonowymi i laktonami terpenowymi (ginkgolid i bilobalid). Poprawiają one przepływ krwi w mózgu i zapobiegają agregacji płytek krwi.

Bilobil Intense

Bilobil Intense zawiera wyciąg z liści miłorzębu japońskiego, który poprawia dostarczanie tlenu i glukozy do mózgu. Usprawnia przepływ krwi oraz zapobiega agregacji płytek.