Polecane leki i suplementy na: pałeczki kwasu mlekowego

Lakmil

Lakmil to suplement diety będący probiotykiem. Zawiera szczepy bakterii występujące w fizjologicznej mikroflorze przewodu pokarmowego.

HydroVag

Globulki dopochwowe HydroVag nawilżając błonę śluzową ściany pochwy czynnie wspomagają procesy regeneracyjne zachodzące na jej obszarze.

Provag

Provag to preparat zawierający bakterie kwasu mlekowego stosowany doustnie. Ma za zadanie uzupełnić florę bakteryjną układu moczowo-płciowego.

Vaginorm Forte

Vaginorm Forte to preparat zawierający składniki wspomagające organizm w zwalczaniu zakażeń E. Coli. Zawarte w ekstrakcie z owoców żurawiny proantocyjanidyny zapobiegają przyleganiu bakterii do błon śluzowych dróg moczowych.

BioGaia

BioGaia to preparat zawierający pałeczki z gatunku Lactobacillus reuteri Protectis. Lactobacillus reuteri Protectis pomaga w utrzymaniu korzystnej dla zdrowia równowagi mikroflory jelit, która powstrzymuje namnażanie się szkodliwych mikroorganizmów.

LaciBios Femina

LaciBios Femina to suplement diety stosowany w celu utrzymania lub przywrócenia prawidłowego składu flory bakteryjnej pochwy.

Trilac

Przywraca i pomaga w utrzymaniu prawidłowego składu flory bakteryjnej przewodu pokarmowego.

Lakcid

Przywraca i pomaga w utrzymaniu prawidłowego składu flory bakteryjnej przewodu pokarmowego.