Polecane leki i suplementy na: pielęgnacja skóry

Dr Michaels Maść

Dr Michaels Maść to produkt w skład, którego wchodzą naturalne olejki eteryczne oraz wyciągi z ziół. Jego zadaniem jest zarówno eliminacja przykrych w skutkach objawów związanych ze stanami zapalnymi skóry jak i jej podrażnieniem.

Orinoko Junior

Suplement diety Orinoko Junior to preparat zapachowy dla dzieci produkowany zarówno w formie żelu jak i sprayu, którego zadaniem jest ochrona dzieci (powyżej 1 m-ce życia) przed komarami, meszkami oraz kleszczami. Wpływ na pozytywne działanie suplementu diety Orinoko Junior posiada specyficzny zapach produktu bazujący przede wszystkim na wykorzystaniu olejków eterycznych, które skutecznie odstraszają wszelkiego rodzaju insekty […]

Skrzypovita

Skrzypovita to wieloskładnikowy suplement diety stosowany w celu poprawienia wyglądu skóry, włosów i paznokci.

Bepanthen

Miejscowe przeciwzapalną przyśpieszające i usprawniające regenerację nabłonka i skóry, zwiększające elastyczność, poprawiające stopień nawilżenia skóry; preparat z grupy witamin (witamina B5).

Solarin Max tabletki

Solarin Max to suplement diety chroniący skórę od wewnątrz. Preparat, dzięki starannie dobranym składnikom wpływa na koloryt i kondycję skóry, nadając jej promienny, opalony i zdrowy wygląd bez konieczności nadmiernej ekspozycji na światło słoneczne.

Unibasis emulsja

Nawilżające, łagodzące, uelastyczniające skórę, zmniejsza nadmierne złuszczanie i szorstkość skóry.