Polecane leki i suplementy na: podróż

Avioplant Junior

Avioplant Junior posiada sproszkowane kłącze imbiru. Zwiększa wydzielanie śliny, soku żołądkowego, żółci.

Amarin

Amarin to preparat zapobiegający mdłościom i nudnościom w podróży. Zawiera wyciąg z kłącza imbiru, który wpływa tonizująco na układ pokarmowy, pobudza wydzielanie soków żołądkowych i śliny. 

Avioplant kapsułki

Avioplant to lek łagodzący dyskomfort żołądkowy oraz złe samopoczucie podczas podróży samochodem, samolotem czy też statkiem. Zapobiega nudnościom oraz wymiotom.  

Motomarin tabletki

Motomarin to suplement diety łagodzący dyskomfort żołądkowy oraz złe samopoczucie podczas podróży samochodem, samolotem czy też statkiem.

Aviomarin tabletki

Zawarty w preparacie dimenhydrynat jest lekiem przeciwhistaminowym o silnym działaniu przeciwwymiotnym, przeciwalergicznym i łagodnie uspokajającym. Zapobiega objawom i łagodzi symptomy towarzyszące chorobie lokomocyjnej, zmniejsza nudności i wymioty.

Melato-tab tabletki

Normalizujące cykl dobowy snu i synchronizujące zegar biologiczny (ułatwia zasypianie, zmniejsza liczbę wybudzeń w ciągu nocy, poprawia jakość snu); także przeciw utleniające (antyoksydacyjne) – hormon wydzielany w obrębie ośrodkowego układu nerwowego (neurohormon) przez szyszynkę (synteza tego hormonu zmienia się w ciągu doby zależnie od ilości światła docierającego do siatkówki oka: szczytowe stężenie występuje między godziną […]

Melatonina

Melatonina jest hormonem produkowanym w szyszynce. Bierze udział w regulacji snu i czuwania.