Polecane leki i suplementy na: pokrzywa

Urobon

Suplement diety Urobon to preparat ziołowy, stosowany jako uzupełnienie codziennej diety w składniki wspomagające prawidłowe funkcjonowanie nerek oraz dróg moczowych.

Alerton

Alerton zawiera jako substancję czynną cetyryzyny dichlorowodorek- lek przeciwhistaminowy o silnym i długotrwałym działaniu. Blokuje wybiórczo receptory histaminowe H1, dzięki czemu łagodzi objawy reakcji alergicznych.

Acnex

Acnex to suplement diety, polecany osobom z problemem trądziku.

Nossin

Nossin to lek przeciwhistaminowy, stosowany w łagodzeniu objawów reakcji alergicznych.

Votrezin

Votrezin to lek którego substancją czynna jest lewocetyryzyna. Lewocetyryzyna wykazuje działanie przeciwhistaminowe, blokując receptory wiążące histaminę.

Bilaxten

Bilaxten to lek zawierający bilastynę. Wykazuje ona działanie przeciwhistaminowe, blokując receptory wiążące histaminę.

Furoxin

Furoxin to suplement diety o działaniu wspomagającym prawidłowe funkcjonowanie układu moczowego. Zawiera 2 naturalne składniki. Ekstrakt z liści pokrzywy ma działanie moczopędne. Dodatkowo ułatwia wydalanie mocznika i zbędnych produktów przemiany materii, przez co działa detoksykująco na organizm. Ekstrakt z owoców żurawiny hamuje przyleganie bakterii E.coli(które odpowiadają za 90% zakażeń układu moczowego) i w konsekwencji ogranicza […]

Humavit Diabeto-Var tabletki

Humavit Diabeto-Var to suplement diety uzupełniający codzienną dietę w substancje, które spowalniają i zmniejszają wchłanianie glukozy po posiłku.

Perspiblock

Perspi-Block to naturalny i bezpieczny suplement diety, który dzięki stosowaniu doustnemu i działaniu od wewnątrz ogranicza potliwość na całej powierzchni skóry.

Alliofil tabletki

Preparat roślinny o skojarzonym działaniu składników: bakteriostatycznym w obrębie górnych dróg oddechowych i przewodu pokarmowego na bakterie Gram-dodatnie i Gram-ujemne oraz na drożdżaki, moczopędnym oraz nieznacznie obniżającym ciśnienie tętnicze krwi (bez wpływu na czynność serca) i przeciwmiażdżycowym. Substancja czynna zawarta w czosnku toallina, która w organizmie ulega przekształceniu wallicyny. Hamuje ona wytwarzanie cholesterolu (zarówno całkowitego, […]