Polecane leki i suplementy na: regeneracja chrząstki stawowej

Flexistav Xtra

Flexistav Xtra to preparat zawierający składniki wpływające pozytywnie na funkcjonowanie układu kostno-stawowego. Glukozamina i chondroityna są niezbędne do produkcji mazi stawowej i utrzymania właściwej ruchomości stawów.

Odnovit

Odnovit to preparat zawierający składniki wspomagające funkcjonowanie stawów. Glukozamina pomaga w utrzymaniu sprawnych stawów.

Artrofit

Artrofit to preparat zawierający składniki biorące aktywny udział w procesie ochrony i regeneracji chrząstki stawowej, więzadeł, ścięgien, tkanki kostnej, skóry i paznokci. Glukozamina jest związkiem chemicznym pochodzenia naturalnego, który wpływa na odbudowę chrząstki stawowej.

Artrocol

Artrocol to preparat zawierający składniki korzystnie wpływające na ruchomość, wytrzymałość i sprawność stawów. Glukozamina i chondroityna biorą udział w powstawaniu chrząstki stawowej i syntezowaniu kolagenu budującego chrząstki, ścięgna i więzadła.

Artrostav

Artrostav to preparat stosowany w celu wzmocnienia kości i stawów.  Zawiera glukozaminę, która wchodzi w skład chrząstki stawowej i jest niezbędna do regeneracji chrząstki stawowej.

Artrelux MS

Artrelux MS to preparat przeznaczony do podawania doustnego w postaci kapsułek .Zawiera trzy składniki:  glukozaminę, metylosulfonylometan i wyciąg roślinny z kłącza kurkumy, których działanie polega na  wzmocnieniu stawów.

ArthroStop Koktajl

ArthroStop Koktajl to preparat zawierający składniki wzmacniające chrząstki stawowe oraz układ ruchowy. Siarczan glukozaminy powstrzymuje proces degeneracji chrząstki stawów, łagodzi procesy zapalne i ból, usprawnia funkcjonowanie stawów szczególnie w przypadku zwiększonego obciążenia aparatu nośnego i ruchowego.

Arthron Complex

Arthron Complex to preparat zawierający składniki wspomagające utrzymanie prawidłowej struktury chrząstku stawowej. Chondroityna –  główny składnik chrząstki –  jest odpowiedzialna za jej prawidłową elastyczność i właściwości mechaniczne.

Arthron Flex

Arthron Flex to preparat zawierający chlorowodorek glukozaminy –  składowa części chrzęstnej układu kostnego. Zastosowanie preparatu pozwala uzupełnić poziom glukozaminy i  pobudza organizm do produkcji mazi stawowej.

ArthroStop Classic

ArthroStop Classic zawiera składniki wspomagające odbudowę chrząstki stawowej oraz polepszające kondycję układu ruchowego. Glukozamina wpływa na utrzymanie elastyczności i ruchomości stawów.

ArthroStop Plus z Imbirem

Arthrostop Plus z Imbirem to preparat zawierający składniki wspomagające prawidłowe funkcjonowanie stawów. Glukozamina stanowi składnik budulcowy proteoglikanów i jest kluczowym składnikiem macierzy chrząstki stawowej.

ArthroStop Lady

ArthroStop Lady zawiera siarczan glukozaminy, wapń, witaminy D i K. Składniki preparatu pomagają w utrzymaniu zdrowia i właściwego odżywienia kości i stawów oraz pozytywnie wpływają na prawidłową strukturę i funkcje kości.

Artivit

Artivit zawiera magnez, witaminy z grupy B oraz hydrolizowany kolagen. Kolagen to podstawowy składnik chrząstki stawowej, niezbędny szczególnie dla ludzi, u których stawy są intensywnie wykorzystywane jak np. sportowcy.

Artreum forte D

Artreum forte D to preparat zawierający glukozaminę oraz witaminy C i D. Glukozamina oraz witamina C biorą udział w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania chrząstki stawowej oraz kości.

Artro Protect

Artro Protect uzupełnia dietę o trzy składniki: glukozaminę, chondroitynę oraz witaminę C. Glukozamina i chondroityna wchodzą w skład chrząstki stawowej.

Artro Protect Classic

Artro Protect Classic to preparat uzupełniający dietę w glukozaminę oraz witaminę C. Składniki preparatu stanowią budulec chrząstki stawowej (glukozamina) oraz pomagają w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania chrząstki (witamina C).

Artro Protect Eliksir

Artro Protect Eliksir to preparat zawierający w swoim składzieglukozaminę, chondroitynę, witaminy C, D i A, skrzyp, likopen oraz witaminy z grupy B i cynk. Glukozamina i chondroityna wchodzą w skład chrząstki stawowej.

Artro Protect Max

Artro Protect Max to preparat zawierający tradycyjne składniki, takie jak glukozamina, chondroityna, Boswellia serrata i witamina C (o udowodnionym działaniu wzmacniającym stawy) oraz dodatkowo natywny kolagen typu II.  Ten rodzaj kolagenu występuje wyłącznie w chrząstce. 

Artrevit

Artrevit to preparat zawierający w swoim składzie glukozaminę, kolagen, chondroitynę, kwas hialuronowy, owoc dzikiej róży oraz korzeń imbiru. Składniki te wspomagają funkcjonowanie narządów ruchu i stymulują fizjologiczne procesy związane z funkcjonowaniem stawów.

Actistav

Actistav zawiera chlorowodorek glukozaminy – składnik budulcowy chrząstki stawowej, pobudzający proces jej odbudowy i zapobiegający degeneracji chrząstki, prowadzącej do choroby zwyrodnieniowej stawów.