Polecane leki i suplementy na: ruchomość stawu

Flexus

Suplement uzupełniający dietę w składniki poprawiające ruchomość, wytrzymałość i sprawność stawów. Kwas hialuronowy zawarty w preparacie, podnosi jakość płynu stawowego, kolagen zaś wpływa korzystnie na sprężystość chrząstki i zwiększa jej odporność na obciążanie.

Odnovit

Odnovit to preparat zawierający składniki wspomagające funkcjonowanie stawów. Glukozamina pomaga w utrzymaniu sprawnych stawów.

Artrofit

Artrofit to preparat zawierający składniki biorące aktywny udział w procesie ochrony i regeneracji chrząstki stawowej, więzadeł, ścięgien, tkanki kostnej, skóry i paznokci. Glukozamina jest związkiem chemicznym pochodzenia naturalnego, który wpływa na odbudowę chrząstki stawowej.

Artrobon

Artrobon to preparat pochodzenia naturalnego zawierający siarczan glukozaminy oraz ekstrakt z korzenia hakorośli. Glukozamina występuje w ludzkim organizmie i odgrywa ważną rolę przy ochronie i regeneracji stawów.

Artrocol

Artrocol to preparat zawierający składniki korzystnie wpływające na ruchomość, wytrzymałość i sprawność stawów. Glukozamina i chondroityna biorą udział w powstawaniu chrząstki stawowej i syntezowaniu kolagenu budującego chrząstki, ścięgna i więzadła.

Artrostav

Artrostav to preparat stosowany w celu wzmocnienia kości i stawów.  Zawiera glukozaminę, która wchodzi w skład chrząstki stawowej i jest niezbędna do regeneracji chrząstki stawowej.

ArthroStop Koktajl

ArthroStop Koktajl to preparat zawierający składniki wzmacniające chrząstki stawowe oraz układ ruchowy. Siarczan glukozaminy powstrzymuje proces degeneracji chrząstki stawów, łagodzi procesy zapalne i ból, usprawnia funkcjonowanie stawów szczególnie w przypadku zwiększonego obciążenia aparatu nośnego i ruchowego.

Arthron Flex

Arthron Flex to preparat zawierający chlorowodorek glukozaminy –  składowa części chrzęstnej układu kostnego. Zastosowanie preparatu pozwala uzupełnić poziom glukozaminy i  pobudza organizm do produkcji mazi stawowej.

ArthroStop Plus z Imbirem

Arthrostop Plus z Imbirem to preparat zawierający składniki wspomagające prawidłowe funkcjonowanie stawów. Glukozamina stanowi składnik budulcowy proteoglikanów i jest kluczowym składnikiem macierzy chrząstki stawowej.

Artivit

Artivit zawiera magnez, witaminy z grupy B oraz hydrolizowany kolagen. Kolagen to podstawowy składnik chrząstki stawowej, niezbędny szczególnie dla ludzi, u których stawy są intensywnie wykorzystywane jak np. sportowcy.

Artro Protect Classic

Artro Protect Classic to preparat uzupełniający dietę w glukozaminę oraz witaminę C. Składniki preparatu stanowią budulec chrząstki stawowej (glukozamina) oraz pomagają w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania chrząstki (witamina C).

Artro Protect Eliksir

Artro Protect Eliksir to preparat zawierający w swoim składzieglukozaminę, chondroitynę, witaminy C, D i A, skrzyp, likopen oraz witaminy z grupy B i cynk. Glukozamina i chondroityna wchodzą w skład chrząstki stawowej.

Artro Protect Max

Artro Protect Max to preparat zawierający tradycyjne składniki, takie jak glukozamina, chondroityna, Boswellia serrata i witamina C (o udowodnionym działaniu wzmacniającym stawy) oraz dodatkowo natywny kolagen typu II.  Ten rodzaj kolagenu występuje wyłącznie w chrząstce. 

Artrevit

Artrevit to preparat zawierający w swoim składzie glukozaminę, kolagen, chondroitynę, kwas hialuronowy, owoc dzikiej róży oraz korzeń imbiru. Składniki te wspomagają funkcjonowanie narządów ruchu i stymulują fizjologiczne procesy związane z funkcjonowaniem stawów.

Aflexin tabletki

Afleksin to suplement diety wspomagający prawidłowe funkcjonowanie stawów i układu ruchu. Kompleksowo dobrany skład sprawia, że to preparat dostarczający do organizmu substancji usprawniających ruchliwość stawów oraz strukturę chrząstki stawowej i kondycję płynu maziowego.

Orton flex saszetki

Orton flex to suplement diety o kompleksowym składzie zawierający substancje wspomagające utrzymanie elastycznych i zdrowych stawów. 

Dolobene

Unikalne połączenie soli sodowej heparyny (antykoagulantu, który hamuje agregację płytek krwi, przez co rozrzedza krew), dimetylosulfotlenku (substancji działającej miejscowo znieczulająco i zwiększającej absorpcję leków przez skórę) oraz pantenolu (prowitaminy B5, która wspomaga gojenie się ran oraz nawilża skórę). Preparat polecany w różnego rodzaju urazach sportowych, stanach zapalnych, chorobie ścięgien i zwyrodnieniowym zapaleniu stawów.