Polecane leki i suplementy na: samopoczucie

Cymbalta

Cymbalta jest lekiem stosowanym w leczeniu depresji i bóli neuropatycznych.

Harmonella

Harmonella to preparat polecany dla kobiet stosujących hormonoterapię zastępczą lub antykoncepcję hormonalną. Składniki preparatu pozwalają na utrzymanie masy ciała oraz poprawiają samopoczucie.

Deprim

Deprim to preparat zawierający jako substancję czynną wyciąg z dziurawca. Hyperycyny zawarte w wyciągu działają przeciwdepresyjnie i łagodzą objawy obniżonego samopoczucia.

Asevia

Asevia to preparat przeznaczony dla kobiet stosujących doustną antykoncepcję. Zawiera składniki korzystnie działajace na organizm w czasie stosowania doustnej antykoncepcji. 

Apple gold

Apple gold to preparat wspomagający metabolizm. Zawarty w preparacie ocet jabłkowy pobudza metabolizm, a szparagi są źródłem substancji witalnych.

Stymen tabletki

Stymen zawiera naturalnie występujący hormon steroidowy o słabym działaniu androgennym – prasteron (dehydroepiandrosteron (DHEA), dehydroandrosteron). Wraz z wiekiem stężenie DHEA w organizmie maleje, silny spadek notuje się u obu płci po 30 roku życia. Uzupełnianie niedoborów DHEA może opóźniać procesy starzenia się, korzystnie wpływa na zaburzenia związane z okresem przekwitania: zmniejsza objawy klimakteryczne, poprawia nastrój, […]

Benospokój tabletki

Benospokój to suplement diety zawierający wyciąg z melisy lekarskiej oraz L-teaninę. Obie te substancje działają na organizm uspokajająco, rozluźniająco oraz relaksacyjnie. Łagodzą napięcie psychiczne, pomagają uwolnić się od stresu i umożliwiają odprężenie.

Wellbutrin XR

Zmniejszające objawy zespołu abstynencji (odstawienia) po zaprzestaniu palenia tytoniu, poprzez działanie na ośrodkowy układ nerwowy.

Fevarin

Lek o działaniu antydepresyjnym. Jest stosowany w leczeniu depresji i zespołów depresyjnych, a także w lęku napadowym.

Edronax

Silne przeciwdepresyjne, średnie wzmagające napęd – silny, wybiórczy inhibitor wychwytu zwrotnego noradrenaliny.