Polecane leki i suplementy na: układ moczowy

Urinatin

Uratin zawiera wyciąg z owoców żurawiny, który przyjmowany regularnie wspomaga prawidłowe funkcjonowanie dróg moczowych oraz naturalne mechanizmy obronne układu moczowego.

Ipertrofan 40

Lek ma zmniejszać zaleganie moczu, poprawia warunki oddawania moczu, łagodzi objawy bólowe związane z przerostem gruczołu krokowego. Jest stosowany w leczeniu łagodnego przerostu oraz zapalenia gruczołu krokowego. Ponadto ma hamować wchłanianie cholesterolu i zmniejszać jego stężenie we krwi.

Żuravit

Żuravit to preparat przeznaczony dla pacjentów mających problem w prawidłowym funkcjonowaniem układu moczowego. Żurawina wchodząca w skład produktu zmniejsza przyleganie bakterii Escherichia Coli do ścian dróg moczowych.

Tavurin

Tavurin to preparat przeznaczony dla pacjentów mających problemy z funkcjonowaniem układu moczowego. Wyciąg z korzenia mniszka lekarskiego zwiększa wydalanie moczu.

Vaginorm Forte

Vaginorm Forte to preparat zawierający składniki wspomagające organizm w zwalczaniu zakażeń E. Coli. Zawarte w ekstrakcie z owoców żurawiny proantocyjanidyny zapobiegają przyleganiu bakterii do błon śluzowych dróg moczowych.

Urorec

Lek zawierający substancję czynną – sylodosynę. Należy do leków urologicznych. Zmniejsza objawy podrażnieniowe i zaporowe, związane z łagodnym przerostem gruczołu krokowego.

Citrolyt

Preparat podwyższa pH moczu, hamuje krystalizację moczanów w drogach moczowych. Lek jest stosowany w kamicy i dnie moczanowej.

ApiUrin

ApiUrin to preparat stosowanym w leczeniu infekcji dróg moczowych. Zawiera odpowiednią dawkę wyciągu z żurawiny wielkoowocowej (Vaccinium Macrocarpon).

Furoxin

Furoxin to suplement diety o działaniu wspomagającym prawidłowe funkcjonowanie układu moczowego. Zawiera 2 naturalne składniki. Ekstrakt z liści pokrzywy ma działanie moczopędne. Dodatkowo ułatwia wydalanie mocznika i zbędnych produktów przemiany materii, przez co działa detoksykująco na organizm. Ekstrakt z owoców żurawiny hamuje przyleganie bakterii E.coli(które odpowiadają za 90% zakażeń układu moczowego) i w konsekwencji ogranicza […]

Trifas tabletki

Długotrwałe obniżające ciśnienie tętnicze (w dawkach niewywierających istotnego efektu moczopędnego) oraz bardzo silne moczopędne i przeciwobrzękowe (dawki wyższe; działanie silniejsze od furosemidu – siła działania 10 mg torasemidu odpowiada ok. 25 do 40 mg furosemidu).

uroFuraginum

UroFuraginum to chemioterapeutyk w postaci tabletek, należy do pochodnych nitrofuranu. Lek ten jest aktywny wobec pałeczek okrężnicy (Escherichia coli), które wywołują zakażenie dolnych dróg moczowych.

Furaginum

Przeciwbakteryjne w obrębie dróg moczowych – lek z grupy chemioterapeutyków pochodnych nitrofuranu.