Polecane leki i suplementy na: włosy

Pevaryl P.V.

Jest to szampon zawierający lek przeciwgrzybiczy, pochodną imidazolu, działający skutecznie na wiele grzybów chorobotwórczych.

Cynkosel Max

Pierwiastki śladowe zawarte w preparacie (selen i cynk) odgrywają rolę w prawidłowej czynności O.U.N. skóry, gruczołów wydzielania wewnętrznego, prawidłowej czynności układu odpornościowego.

Regaine

Preparat do stosowania miejscowego o działaniu pobudzającym wzrost włosów i hamującym ich wypadanie.

Renovastin

Renovastin to preparat zawierający składniki wzmacniające włosy. Szczególnie polecany jest osób, których włosy często są suszone, prostowane czy farbowane.

Propecia

Jest to lek zmniejszający działanie męskich hormonów płciowych - androgenów - stosowany w łysieniu typu męskiego.

Biotebal

Biotebal zawiera biotynę – witaminę z grupy B. Niedobór biotyny powoduje zapalenie skóry wokół oczu, nosa, ust, zapalenie spojówek, a także zaburzenia wzrostu paznokci i włosów.

Bio-Pycnogenol

Bio-Pycnogenol zawiera wyciąg z kory sosny śródziemnomorskiej Pinus Maritima. Obecne w preparacie flawonoidy utrzymują na właściwym poziomie produkcję kolagenu przez skórę i wpływają na jej elastyczność i wytrzymałość.

Belissa Detox

Belissa Detox to preparat wzmacniający włosy, skórę i paznokcie. Dzięki zawartości skrzypu polnego wpływa na wzrost włosów oraz paznokci, natomiast L-cysteina wchodzi w skład kolagenu odpowiedzialnego za elastyczność skóry i keratyny – głównego budulca włosów i paznokci.

Belissa Anti-Red

Belissa Anti-Red to preparat zawierający składniki stosowane w celu wzmocnienia i regeneracji włosów, skóry i paznokci oraz zapewnienia prawidłowej funkcji skóry i naczyń krwionośnych.

Belissa 40+

Belissa 40+ to preparat wzmacniający włosy, skórę i paznokcie, a dodatkowo redukujący zmarszczki. Zawarte w preparacie L-cysteina i skrzyp polny wzmacniają włosy, skórę i paznokcie.

Belissa

Belissa to preparat zawierający składniki stosowane w celu wzmocnienia i regeneracji włosów. Wyciąg ze skrzypu polnego jest źródłem krzemu niezbędnego dla prawidłowej struktury włosów i paznokci.

Belissa Cera

Belissa Cera to preparat zawierający składniki stosowane w celu wzmocnienia oraz regeneracji włosów i paznokci, a także poprawy kondycji cery. Wyciąg z fiołka trójbarwnego i zielonej herbaty oczyszcza i oddziałuje korzystnie na stan skóry.

Skrzypovita

Skrzypovita to wieloskładnikowy suplement diety stosowany w celu poprawienia wyglądu skóry, włosów i paznokci.

Alpicort E

Skojarzone połączenie Alpicortu z miejscowo działającym hormonem żeńskim – estradiolem przeciwdziała wypadaniu włosów.

Loxon

Miejscowo pobudzające wzrost włosów poprzez poprawę ułowienia skóry i mieszków włosowych (minoksydyl podawany doustnie w postaci tabletek jest lekiem stosowanym w ciężkich przypadkach nadciśnienia tętniczego).