Polecane leki i suplementy na: wzdęcia

Tribux Bio

Lek dostępny bez recepty normalizujący pracę jelit i przewodu pokarmowego w postaci tabletek. Substancją aktywną jest trimebutyna.

Deespa

Każdego dnia doświadczamy różnego rodzaju bólów, duża część spowodowana jest stanami skurczowymi mięśni gładkich w obrębie przewodu pokarmowego, dróg żółciowych, układu moczowo-płciowego oraz układu krążenia.

Hepa Complex

Suplement diety przeznaczony do stosowania w problemach z trawieniem. W składzie zawiera 5 składników roślinnych znanych ze swojego korzystnego działania na układ trawienny.

Dagomed Alvia Zaparcia

Preparat homeopatyczny, stosowany głównie w przypadku wystąpienia zaparć i innych zaburzeń ze strony przewodu pokarmowego. Zawiera między innymi rozcierkę z Mątwy (Sepia officinalis) oraz drzewa Strychnos nux vomica, które zawiera duże dawki trującego alkaloidu - strychniny.

Abdomilon N

Unikalne zestawienie alkoholowych wyciągów z bylicy piołunu, arcydzięgla, melisy, goryczki i kruszyny, wzbogacone dodatkami poprawiającymi smak. Preparat polecany jest w kolce jelitowej, niestrawności, wzdęciach, bólach brzucha, bolesnych miesiączkach oraz stanach zapalnych przydatków i macicy

ActiDigest

ActiDigest to produkt złożony z kompozycji zarówno szczepów bakterii probiotycznych jak i z wysokiej jakości ekstraktów pięciu roślin oraz węgla roślinnego.

Magisan

Lek o działaniu osłaniającym i ściągającym błonę śluzową żołądka. Nieznacznie zobojętnia treść żołądkową i działa absorpcyjnie. Działanie jest łagodne i powolne, co powoduje, iż w przypadku nadkwaśności ulga następuje po dłuższej chwili od jego przyjęcia.

Rennie Antacidum

Preparat o właściwościach osłaniających błonę śluzową żołądka i dwunastnicy, ściągających i zobojętniających.

Degasin

Degasin to preparat zawierający jako substancję czynną symetykon. Symetykon zmniejsza napięcie powierzchniowe pęcherzyków powietrza i ułatwia ich usuwanie z organizmu. 

Beneflora

Beneflora to preparat pomagający utrzymać równowagę mikroflory bakteryjnej w przewodzie pokarmowym. Zawiera kilka szczepów bakterii kwasu mlekowego (probiotyki) oraz  substancję pobudzającą wzrost i bakterii w jelitach (prebiotyk).

Amarosal

Amarosal to syrop, w skład którego wchodzi wyciąg z ziół zawierających związki goryczowe (ziele szanty, liść melisy, ziele krwawnika), które zwiększają wydzielanie soku żołądkowego, wywołując łaknienie.

Carbosal

Węgiel aktywowany pokrywa błonę śluzową przewodu pokarmowego, chroniąc ją przed drażniącym działaniem składników pokar­mowych.

Verdin complex tabletki

Verdin complex to suplement diety będący kompleksową pomocą na różnego rodzaju problemy trawienne, które wynikają z przeciążenia układu pokarmowego.

Carbo Medicinalis

Jest to substancja o właściwościach adsorpcyjnych, wiąże wodę, gazy, toksyny bakteryjne, produkty gnilne, ksenobiotyki i związki toksyczne.

Duspatalin

Mebeweryna działa wybiórczo, rozkurczowo w stosunku do mięśni gładkich przewodu pokarmowego, w tym jelita grubego.