Polecane leki i suplementy na: zaburzenia trawienia

Hepa Complex

Suplement diety przeznaczony do stosowania w problemach z trawieniem. W składzie zawiera 5 składników roślinnych znanych ze swojego korzystnego działania na układ trawienny.

Gastroval

Suplement diety, zawierający enzymy izolowane z grzybów Aspergillus, korzeń goryczki żółtej, korzeń mniszka lekarskiego i wyciąg z owocu ostropestu plamistego. Zalecany jest do stosowania w zaburzeniach trawienia o różnej etiologii, zwłaszcza nadkwaśności żołądka i zgadze.

ActiDigest

ActiDigest to produkt złożony z kompozycji zarówno szczepów bakterii probiotycznych jak i z wysokiej jakości ekstraktów pięciu roślin oraz węgla roślinnego.

Hepa-Merz

Jest to preparat złożony, rzekomo przyspieszający procesy usuwania z organizmu produktów przemiany materii, głównie amoniaku. Wpływa na trawienie oraz przemiany metaboliczne cukrów, tłuszczów i białek w organizmie.

Apinorm

Apinorm to preparat zawierający składniki o działaniu przeczyszczającym. Ponadto działa żółciopędnie, pobudza łaknienie i trawienie.

Amarosal

Amarosal to syrop, w skład którego wchodzi wyciąg z ziół zawierających związki goryczowe (ziele szanty, liść melisy, ziele krwawnika), które zwiększają wydzielanie soku żołądkowego, wywołując łaknienie.

Portagen proszek

Portagen to preparat przeznaczony dla niemowląt, dzieci i dorosłych cierpiących na zaburzenia trawienia i wchłaniania tłuszczy naturalnie występujących w pokarmie.

Verdin complex tabletki

Verdin complex to suplement diety będący kompleksową pomocą na różnego rodzaju problemy trawienne, które wynikają z przeciążenia układu pokarmowego.

Enterosol płyn

Skojarzone działanie składników w obrębie przewodu pokarmowego: ściągające, przeciwbiegunkowe, przeciwzapalne, przeciwbakteryjne, rozkurczowe.

Avioplant kapsułki

Avioplant to lek łagodzący dyskomfort żołądkowy oraz złe samopoczucie podczas podróży samochodem, samolotem czy też statkiem. Zapobiega nudnościom oraz wymiotom.  

Cholavisol płyn

Skojarzone działanie składników – rozkurczowe w obrębie dwunastnicy i dróg żółciowych, pobudzające wydzielanie wątroby i żołądka.

Cholamid

Lek wykazuje działanie żółciopędne, przeciwskurczowe i słabo odkażające drogi żółciowe. Wskazaniem do stosowania leku są stany zapalne pęcherzyka i dróg żółciowych, pomocniczo stosuje się w stanach po operacji i usunięciu pęcherzyka żółciowego.

Boldovera tabletki

Skojarzone działanie składników: rozkurczowe w obrębie dwunastnicy i dróg żółciowych, pobudzające wydzielanie soku żołądkowego i żółci oraz łagodnie przeczyszczające.