Polecane leki i suplementy na: zmęczenie oczu

Zespół suchego oka objawy i leczenie

Wzrok to najważniejszy zmysł człowieka. Wielogodzinna praca przy komputerze, długotrwałe prowadzenie pojazdów, czytanie przy nieprawidłowym oświetleniu to tylko niektóre z grzechów popełnianych przez nas na co dzień. Wszystkie te czynniki powodują przemęczenie oczu, co objawia się silnym dyskomfortem i może być przyczyną tzw. zespołu suchego oka. Stan ten powstaje w następstwie niedostatecznej produkcji łez i zmiany ich składu, w wyniku […]

Doppelherz Aktiv Mocny Wzrok

Suplement diety Doppelherz Aktiv Mocny Wzrok to produkt koncentrujący w swoim składzie kompozycję 5 składników o udowodnionym, skutecznym działaniu terapeutycznym, którego celem jest korzystny wpływ na działanie mechanizmu aparatu wzrokowego.

Vislea

Vislea to preparat zawierający składniki wpływające korzystnie na funkcjonowanie narządu wzroku. Polecany jest dla osób spędzających wiele czasu przed telewizorem i komputerem.

Bioretinof

Bioretinof zawiera składniki wpływające na odpowiednie funkcjonowanie wzroku. Preparat dzięki zawartości ryboflawiny i cynku pomaga w utrzymaniu prawidłowego widzenia.

Starazolin

Miejscowe, zwężające naczynia krwionośne błony śluzowej gałki ocznej, przeciwdziałające przekrwieniu oczu.

Biovision kapsułki

Usuwa zmęczenie oczu, zapobiega ich uszkodzeniom, poprawia jakość widzenia i zdolności adaptacyjne, uszczelnia naczynia kapilarne, usprawnia mikrokrążenie w siatkówce oka.