Chromdiet

Nazwa łacińska


Działanie


Producent


Kategoria


Postać

Specjalności

Działanie suplementu i ulotka

Chromdiet to suplement diety, będący unikalnym połączeniem czterech substancji: elementarnego chromu, chitosanu, błonnika i inuliny. Chrom jest pierwiastkiem chemicznym, odpowiadającym za prawidłowe działanie insuliny – jego preparaty używane są u ludzi z cukrzycą; chitosan to cukier z rodziny polisacharydów, który – podawany zewnętrznie – prowadzi natychmiast do zakrzepnięcia krwi sączącej się z ran, ponadto obniża poziom złego cholesterolu, przeciwdziała anemii oraz ułatwia zasypianie. Błonnik ma istotny wpływ na cały układ pokarmowy, ponieważ zmniejsza wchłanianie złego cholesterolu i triglicerydów, obniża ciśnienie krwi, spowalnia rozkład węglowodanów, obniża stężenie glukozy we krwi, która przyczynia się do otyłości i powstawania cukrzycy oraz zmniejsza uczucie głodu, natomiast inulina promuje utratę wagi.

Zatrucie chromem, nadwrażliwość na jakikolwiek składnik leku.
brak danych
1 tabletka 3 razy dziennie popita 2 szklankami wody
brak danych
1 tabletka zawiera: 66 mcg chromu, 225 mg chitosanu, 225 mg inuliny i 225 mg błonnika z akacji.
Działania niepożądane
Zaburzenia żołądkowe, biegunka, nudności. W dawkach terapeutycznych suplement diety Chromdiet nie powinien powodować żadnych działań niepożądanych

Dowiedz się więcej o składzie: .

Chromdiet a alkohol

Chromdiet u osób starszych(65 lat i więcej)
Chromdiet dla dzieci(do 18 lat)
Chromdiet w ciąży
Chromdiet a karmienie piersią
Chromdiet a prowadzenie pojazdów
Chromdiet refundacja

Chromdiet cena i opakowania

Chromdiet Opinie Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum Chromdiet uzyskał ocenę 3.6 z 5 na podstawie 3 opinii

VN:F [1.9.22_1171]
Cena
Skuteczność
Czas działania
Ocena leku: 3.6/5 (3 opinie pacjentów)3 komentarze Chromdiet

 1. Anonim

  Jestem 54 letnim mężczyzną chorującym na cholesterol. Chromdiet brałem kilkakrotnie podczas różnych kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałem lek/preparat przez: 8 dni w dawce: 1 tabletek. Drogi i nieskuteczny. Nie zauważyłem u siebie skutków ubocznych. Chromdiet w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 2. Anonim

  Jestem 32 letnim mężczyzną chorującym na cholesterol. Chromdiet brałem kilkakrotnie podczas różnych kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałem lek/preparat przez: 15 dni w dawce: 1 tabletek. Nie zauważyłem u siebie skutków ubocznych. Chromdiet w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 3. Anonim

  Jestem 45 letnim mężczyzną chorującym na otyłość. Chromdiet brałem podczas 2 kuracji, raz dziennie. Stosowałem lek/preparat przez: 2 dni w dawce: 30 tabletek. Drogi i nie zmniejszył mojej „milości” do słodyczy. Nie zauważyłem u siebie skutków ubocznych. Chromdiet w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cena
Skuteczność
Czas działania