Cinnabaris Dagomed 3 stany zapalne zatok, katar

Nazwa łacińska


Działanie


Producent


Kategoria


Postać

Specjalności

Opis leku:

Działanie leku i ulotka

Cinnabaris Dagomed 3 jest homeopatycznym produktem leczniczym w postaci granulek doustnych.  Kompleks homeopatyczny ma właściwości łagodzące objawy infekcji górnych dróg oddechowych i zapalenia zatok takie jak: katar, kaszel, kichanie, uczucie zatkania nosa, bóle głowy oraz okolicy zatok.

Łagodne infekcje górnych dróg oddechowych przebiegające z katarem, kaszlem. Zapalenie zatok.
Preparatu nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik,w tym na  Echinaceę lub inne rośliny z rodziny Compositae. Ze względu na zawartość sacharozy, zaleca się  ostrożne stosowanie u chorych na cukrzycę, zwłaszcza przy przyjmowaniu zwiększonych dawek w nasilonych objawach oraz u dzieci – 1 dawka (5 granulek) odpowiada ok. 0,02 wymiennika węglowodanowego. W przypadku gruźlicy, kolagenoz, stwardnienia rozsianego, HIV, AIDS lub innych schorzeń układu immunologicznego przed zastosowaniem leku należy skonsultować się z lekarzem. Nie ustalono bezpieczeństwa stosowania leku u kobiet w ciąży i karmiących piersią. Jeżeli objawy nie ustąpią w ciągu kilku dni od rozpoczęcia leczenia lub ulegną zaostrzeniu należy skontaktować się z lekarzem.
Dotychczas nie zanotowano interakcji z innymi lekami.
W przypadku nasilonych objawów preparat należy przyjmować przez 3 godz. jedną dawkę (5 granulek) co 30 min. W miarę poprawy wydłużać przerwy między dawkami dochodząc do trzech dawek dziennie. Lek stosować nie dłużej niż 5-10 dni.
brak danych
Echinacea purpurea D2, Kalium bichromicum D8, Ferrum phosphoricum D6, Hepar sulfuris D6, Hydrargyrum sulfuratum rubrum D6

Dowiedz się więcej o składzie: .

Cinnabaris a alkohol

Cinnabaris u osób starszych(65 lat i więcej)
Cinnabaris dla dzieci(do 18 lat)
Cinnabaris w ciąży
Cinnabaris a karmienie piersią
Cinnabaris a prowadzenie pojazdów
Cinnabaris refundacja

Cinnabaris cena i opakowania

Cinnabaris Opinie Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum Cinnabaris Dagomed 3 stany zapalne zatok, katar uzyskał ocenę 4.5 z 5 na podstawie 4 opinii

VN:F [1.9.22_1171]
Cena
Skuteczność
Czas działania
Ocena leku: 4.5/5 (4 opinie pacjentów)4 komentarze Cinnabaris Dagomed 3 stany zapalne zatok, katar

 1. jacek

  Rewelacyjny!!!!,
  Miałem ciężkie zapalenia zatok, zwodziły ibuprofeny biseptole i inne.
  Miałem juz krwtoki z nosa.
  Dagomed 3 na 2 dzień wysuszył zatoki, znikło krwawienie, po 3 dniach super.

  Stosowaliśmy dla całej rodziny na katar ,. Wsród 5 rodzin, tylko jedna była uodporniona na jego działanie.

  Tylko teraz niestety nie do kupienia………

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 2. Anonim

  Jestem 57 letnią kobietą chorującą na katar. Cinnabaris Dagomed 3 stany zapalne zatok, katar brałam kilkakrotnie podczas różnych kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałam lek/preparat przez: 4 dni w dawce: 5 granulek mg(miligram). Homeopatia to jest dobrodziejstwo dla ludzkości i to nieprawda że katar musi trwać 7 dni, ostatnio przeszedł mi po 2 dniach co prawda przerodził sie w kaszel ale dagomed nr 2 i z nim sie uporał po 2 dniach jestem zdrowa i będę go polecać wszystkim. Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. Cinnabaris Dagomed 3 stany zapalne zatok, katar w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 3. Anonim

  Jestem 45 letnią kobietą chorującą na katar,zatoki. Cinnabaris Dagomed 3 stany zapalne zatok, katar brałam kilkakrotnie podczas różnych kuracji, raz dziennie. Stosowałam lek/preparat przez: 7 dni w dawce: 5 granulek mg(miligram). Wyleczyłam nim uporczywe długie katary przeradzjące sie w zapalne stany zatok, uwielbiam to lekarstwo. Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. Cinnabaris Dagomed 3 stany zapalne zatok, katar w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 4. Anonim

  Jestem 54 letnią kobietą chorującą na katar. Cinnabaris Dagomed 3 stany zapalne zatok, katar brałam kilkakrotnie podczas różnych kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałam lek/preparat przez: 7 dni w dawce: granulki 5 mg(miligram). Nie ma lepszego lekarstwa na katar, najlepiej używać przy pierszym kichaniu i po 2 dniach można zapomnieć o dolegliwościach, przy powazniejszych infekcjach lub zaniedbaniu nalezy oczywiście uzywać dłuzej. Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. Cinnabaris Dagomed 3 stany zapalne zatok, katar w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Cena
Skuteczność
Czas działania