Cinnabaris Dagomed 3 stany zapalne zatok, katar

Nazwa łacińska


Działanie


Producent


Kategoria


Postać

Specjalności

Opis leku:

Działanie leku i ulotka

Cinnabaris Dagomed 3 jest homeopatycznym produktem leczniczym w postaci granulek doustnych.  Kompleks homeopatyczny ma właściwości łagodzące objawy infekcji górnych dróg oddechowych i zapalenia zatok takie jak: katar, kaszel, kichanie, uczucie zatkania nosa, bóle głowy oraz okolicy zatok.

Łagodne infekcje górnych dróg oddechowych przebiegające z katarem, kaszlem. Zapalenie zatok.
Preparatu nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik,w tym na  Echinaceę lub inne rośliny z rodziny Compositae. Ze względu na zawartość sacharozy, zaleca się  ostrożne stosowanie u chorych na cukrzycę, zwłaszcza przy przyjmowaniu zwiększonych dawek w nasilonych objawach oraz u dzieci – 1 dawka (5 granulek) odpowiada ok. 0,02 wymiennika węglowodanowego. W przypadku gruźlicy, kolagenoz, stwardnienia rozsianego, HIV, AIDS lub innych schorzeń układu immunologicznego przed zastosowaniem leku należy skonsultować się z lekarzem. Nie ustalono bezpieczeństwa stosowania leku u kobiet w ciąży i karmiących piersią. Jeżeli objawy nie ustąpią w ciągu kilku dni od rozpoczęcia leczenia lub ulegną zaostrzeniu należy skontaktować się z lekarzem.
Dotychczas nie zanotowano interakcji z innymi lekami.
W przypadku nasilonych objawów preparat należy przyjmować przez 3 godz. jedną dawkę (5 granulek) co 30 min. W miarę poprawy wydłużać przerwy między dawkami dochodząc do trzech dawek dziennie. Lek stosować nie dłużej niż 5-10 dni.
brak danych
Echinacea purpurea D2, Kalium bichromicum D8, Ferrum phosphoricum D6, Hepar sulfuris D6, Hydrargyrum sulfuratum rubrum D6

Dowiedz się więcej o składzie: .

Cinnabaris a alkohol

Cinnabaris u osób starszych(65 lat i więcej)
Cinnabaris dla dzieci(do 18 lat)
Cinnabaris w ciąży
Cinnabaris a karmienie piersią
Cinnabaris a prowadzenie pojazdów
Cinnabaris refundacja

Cinnabaris cena i opakowania

Cinnabaris Opinie Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum Cinnabaris Dagomed 3 stany zapalne zatok, katar uzyskał ocenę 4.5 z 5 na podstawie 4 opinii

VN:F [1.9.22_1171]
Cena
Skuteczność
Czas działania
Ocena leku: 4.5/5 (4 opinie pacjentów)4 komentarze Cinnabaris Dagomed 3 stany zapalne zatok, katar

 1. Anonim

  Jestem 54 letnią kobietą chorującą na katar. Cinnabaris Dagomed 3 stany zapalne zatok, katar brałam kilkakrotnie podczas różnych kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałam lek/preparat przez: 7 dni w dawce: granulki 5 mg(miligram). Nie ma lepszego lekarstwa na katar, najlepiej używać przy pierszym kichaniu i po 2 dniach można zapomnieć o dolegliwościach, przy powazniejszych infekcjach lub zaniedbaniu nalezy oczywiście uzywać dłuzej. Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. Cinnabaris Dagomed 3 stany zapalne zatok, katar w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 2. Anonim

  Jestem 45 letnią kobietą chorującą na katar,zatoki. Cinnabaris Dagomed 3 stany zapalne zatok, katar brałam kilkakrotnie podczas różnych kuracji, raz dziennie. Stosowałam lek/preparat przez: 7 dni w dawce: 5 granulek mg(miligram). Wyleczyłam nim uporczywe długie katary przeradzjące sie w zapalne stany zatok, uwielbiam to lekarstwo. Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. Cinnabaris Dagomed 3 stany zapalne zatok, katar w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 3. Anonim

  Jestem 57 letnią kobietą chorującą na katar. Cinnabaris Dagomed 3 stany zapalne zatok, katar brałam kilkakrotnie podczas różnych kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałam lek/preparat przez: 4 dni w dawce: 5 granulek mg(miligram). Homeopatia to jest dobrodziejstwo dla ludzkości i to nieprawda że katar musi trwać 7 dni, ostatnio przeszedł mi po 2 dniach co prawda przerodził sie w kaszel ale dagomed nr 2 i z nim sie uporał po 2 dniach jestem zdrowa i będę go polecać wszystkim. Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. Cinnabaris Dagomed 3 stany zapalne zatok, katar w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 4. jacek

  Rewelacyjny!!!!,
  Miałem ciężkie zapalenia zatok, zwodziły ibuprofeny biseptole i inne.
  Miałem juz krwtoki z nosa.
  Dagomed 3 na 2 dzień wysuszył zatoki, znikło krwawienie, po 3 dniach super.

  Stosowaliśmy dla całej rodziny na katar ,. Wsród 5 rodzin, tylko jedna była uodporniona na jego działanie.

  Tylko teraz niestety nie do kupienia………

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Cena
Skuteczność
Czas działania