Coldrex hotrem

Nazwa łacińska


Działanie


Producent


Kategoria


Postać

Specjalności

Inne nazwy

Działanie leku i ulotka

Skojarzone działanie składników: łagodzi objawy przeziębienia i grypy: przeciwbólowe, przeciwgorączkowe (paracetamol); zmniejsza przekrwienie i obrzęk błon śluzowych – zmniejsza wysięk z nosa (fenylefryna); uzupełnia niedobór witaminy C; poprawia ogólne samopoczucie i znosi uczucie zmęczenia (kofeina), wykrztuśnie (wodzian terpinu).

Krótkotrwałe leczenie objawów przeziębienia i grypy.
Patrz: ACENOL; nadciśnienie tętnicze, nadczynność tarczycy, cukrzyca, choroby serca, przyjmowanie leków: blokujących receptory alfa-adrenergiczne, inhibitorów MAO (i 2 tygodnie po ich zastosowaniu), trójpierścieniowych leków przeciwdepresyjnych, podwyższone ciśnienie śródgałkowe, przerost gruczołu krokowego. Nie stosować u dzieci poniżej 12. roku życia.
Patrz: ACENOL; fenylefryna może zmniejszać skuteczność beta-blokerów i leków stosowanych w nadciśnieniu. Równoczesne stosowanie glikozydów naparstnicy (dogoxin, metildigoxin) zwiększa niebezpieczeństwo wystąpienia zaburzeń rytmu serca.
COLDREX MAXGRIP i COLDREX HoTREM: 1 saszetka co 4-6 godzin, maksymalnie 4 saszetki na dobę; CoLDREX MAXGRIP C: do 4 razy na dobę po 2 tabletki (maksymalnie 8 tabletek).
Cena 5 do 10 zł.
5 saszetek lub 10 saszetek, 1 saszetka zawiera 750 mg paracetamolu, 10 mg chlorowodorku fenylefryny, 70 mg kwasu askorbowego (witaminy C). Preparat występuje w 2 postaciach smakowych: o smaku cytrynowym lub o smaku czarnej porzeczki.
Patrz: ACENOL. Nie stosować dłużej niż 3 dni. Nie stosować jednocześnie innych leków przeciw przeziębieniu, grypie, leków zmniejszających przekrwienie błony śluzowej nosa lub innych preparatów zawierających paracetamolu.

Coldrex a alkohol

Coldrex u osób starszych(65 lat i więcej)
Coldrex dla dzieci(do 18 lat)
Coldrex w ciąży
Coldrex a karmienie piersią
Coldrex a prowadzenie pojazdów
Coldrex refundacja

Coldrex cena i opakowania

Coldrex Opinie Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum Coldrex hotrem uzyskał ocenę 3.9 z 5 na podstawie 9 opinii

VN:F [1.9.22_1171]
Cena
Skuteczność
Czas działania
Ocena leku: 3.9/5 (9 opinie pacjentów)



9 komentarzy Coldrex hotrem

  1. Anonim

    Jestem 54 letnią kobietą chorującą na przeziębienie. Coldrex brałam kilkakrotnie podczas różnych kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałam lek/preparat przez: 6 dni w dawce: 3 tabletek. Po dwóch dniach od stosowania poczułam się lepiej. Potem było już tylko dobrze. Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. Coldrex w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

    Cena
    Skuteczność
    Czas działania
    Odpowiedz
  2. Anonim

    Jestem 28 letnią kobietą chorującą na przeziębienie. Coldrex brałam podczas jednej kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałam lek/preparat przez: 5 dni w dawce: saszetka mg(miligram). Można powiedziec że po Coldrexie miałam odloty, uczucie dezorientacji, kręciło mi sie w głowie, ogromne poty, szybko przeszły objawy przeziebienia, ale nie będę go juz stosować. Skutki uboczne oceniam na wyraźne. Skutki uboczne były u mnie widoczne. Coldrex w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

    Cena
    Skuteczność
    Czas działania
    Odpowiedz
  3. Anonim

    Jestem 36 letnim mężczyzną chorującym na przeziębienia. Coldrex brałem podczas 2 kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałem lek/preparat przez: 2 dni w dawce: 4 saszetek. Najlepszy na przeziębienia, zawsze jest w apteczce domowej. Nie zauważyłem u siebie skutków ubocznych. Coldrex w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

    Cena
    Skuteczność
    Czas działania
    Odpowiedz
  4. Anonim

    Jestem 35 letnim mężczyzną chorującym na grypa. Coldrex brałem kilkakrotnie podczas różnych kuracji, kilka razy w roku. Stosowałem lek/preparat przez: 1 dni w dawce: kilka saszetek. Polecam, fajna strona:). Skutki uboczne oceniam na minimalne. Coldrex w mojej opinii jest wyjątkowo łatwy w użyciu.

    Cena
    Skuteczność
    Czas działania
    Odpowiedz
  5. Anonim

    Jestem 51 letnią kobietą chorującą na przeziębienie. Coldrex brałam podczas 2 kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałam lek/preparat przez: 7 dni w dawce: 200 mg(miligram). Jak dla mnie trochę za mocny wolę zwykłą aspirynę. Skutki uboczne oceniam na umiarkowane. Skutki uboczne były u mnie widoczne. Coldrex w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

    Cena
    Skuteczność
    Czas działania
    Odpowiedz
  6. Anonim

    Jestem 47 letnią kobietą chorującą na grypa. Coldrex dopiero zaczynam stosować, kilka razy w tygodniu. Stosowałam lek/preparat przez: 1458 dni w dawce: 3 saszetek. Proponuję tańszą opcję, wapno plus witamina C i paracetamol. Wtedy dodatkowo można dozować mieszankę. Skutki uboczne oceniam na minimalne. Coldrex w mojej opinii sprawia problemy w użyciu.

    Cena
    Skuteczność
    Czas działania
    Odpowiedz
  7. Anonim

    Jestem 32 letnim mężczyzną chorującym na grypa. Coldrex brałem podczas jednej kuracji, raz dziennie. Stosowałem lek/preparat przez: 127 dni w dawce: 500 mg(miligram). Ogólnie dobry. Nie zauważyłem u siebie skutków ubocznych. Coldrex w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

    Cena
    Skuteczność
    Czas działania
    Odpowiedz
  8. Anonim

    Jestem 29 letnią kobietą chorującą na grypa. Coldrex brałam kilkakrotnie podczas różnych kuracji, kilka razy w roku. Stosowałam lek/preparat przez: 2345 dni w dawce: kilka saszetek. Polecam, szczególnie ten o smaku cytrynowym. Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. Coldrex w mojej opinii jest wyjątkowo łatwy w użyciu.

    Cena
    Skuteczność
    Czas działania
    Odpowiedz
  9. Anonim

    Jestem 20 letnim mężczyzną chorującym na przeziębienie. Coldrex dopiero zaczynam stosować, kilka razy w roku. Stosowałem lek/preparat przez: 22 dni w dawce: 5 saszetek. Zawsze mnie stawia na nogi, maksymalnie 2 dni i po sprawie. Nie zauważyłem u siebie skutków ubocznych. Coldrex w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

    Cena
    Skuteczność
    Czas działania
    Odpowiedz

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cena
Skuteczność
Czas działania