Colon C

Nazwa łacińska


Działanie


Producent


Kategoria


Produkty podobne

Acard
Espumisan
Raphacholin C tabletki
Rutinoscorbin

Postać

Przechowywanie

Specjalności

Czy Colon C bez recepty?

Opis leku:

Działanie suplementu i ulotka

Colon C to preparat przeznaczony dla pacjentów mających problem z zaparciami. Błonnik z babki płesznik pęcznieje w przewodzie pokarmowym, przyspieszając perystaltykę jelit i ułatwiając wypróżnianie. Bakterie probiotyczne wspomagają funkcjonowanie układu trawiennego.

Uzupełnienie diety w składniki zapobiegające zaparciom.
Nadwrażliwość na składniki preparatu.
Nie stwierdzono.
Stosuje się 5g preparatu 2 razy dziennie na 20 minut przed posiłkiem.
Colon C granulat 100g – 18zł., granulat 200g – 32zł.
łupiny nasion babki płesznik, fruktooligosacharydy, Lactobacillus acidophilus, L. bifidus.
W czasie stosowania preparatu zaleca się picie wody w dodatkowej ilości 250ml na każde 5 g produktu.

Colon a alkohol

Colon u osób starszych(65 lat i więcej)
Colon dla dzieci(do 18 lat)
Colon w ciąży
Colon a karmienie piersią
Colon a prowadzenie pojazdów
Colon refundacja

Colon cena i opakowania

Colon Opinie Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum Colon C uzyskał ocenę 4.5 z 5 na podstawie 9 opinii

VN:F [1.9.22_1171]
Cena
Skuteczność
Czas działania
Ocena leku: 4.5/5 (9 opinie pacjentów)9 komentarzy Colon C

 1. Sonia75

  Suplement ma bardzo łagodne działanie i korzystnie wpływa na przewód pokarmowy regulując pracę jelit, pomaga kontrolować poziom cholesterolu we krwi. Przeznaczony jest zwłaszcza dla osób, które źle się odżywiają, nie uprawiają sportów oraz dla osób starszych, którzy mają coraz słabszą przemianę materii. Stosuję od 3 tygodni. Polecam przy odchudzaniu jako suplement diety, zmniejsza łaknienie.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 2. magda

  Od jakiegoś czasu stosuję Colon C i jestem bardzo zadowolona. Mogę powiedzieć, ze wreszcie znalazłam skuteczny lek na leniwe jelita. Preparat działa łagodnie i skutecznie. Choć zalecane jest stosowanie dwa razy dziennie, u mnie sprawdza się w tej chwili dawka jednorazowa. Preparat można dodawać do jogurtów lub chłodnych potraw, więc zażywanie nie jest żadnym problemem. Trzeba tylko pamiętać o popiciu odpowiednią ilością płynów. Polecam wszystkim, którzy borykają się z jelitami, które nie chcą pracować tak jak powinny.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 3. Michał

  Te komentarze to jakieś jaja??? Wyglądają, jak z jakiejś kopiarki. Nie przeczę, że to działa (sam brałem), ale reklamować produkt w taki głupi sposób?

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
  • Wera

   Masz rację, też zauważyłam te dziwne komentarze, tym bardziej że wszystkie brzmią podobnie.

   Cena
   Skuteczność
   Czas działania
   Odpowiedz
 4. Anonim

  Jestem 34 letnim mężczyzną chorującym na jelita. Colon C brałem podczas 2 kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałem lek/preparat przez: 90 dni w dawce: 1 gr(gram). Smak wstrętny ale skuteczny suplement,dziala. Skutki uboczne oceniam na minimalne. Colon C w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 5. Anonim

  Jestem 34 letnią kobietą chorującą na wzdecia. Colon C brałam kilkakrotnie podczas różnych kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałam lek/preparat przez: 28 dni w dawce: 2 tabletek. Odkryłam go przez przypadek i od tego czasu nie mam problemów z jelitami, żadne wzdęcia mnie nie dotyczą, wszyscy znajomi go używają, babcie też biorą i są happy. Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. Colon C w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 6. Anonim

  Jestem 49 letnią kobietą chorującą na zaparcia. Colon C brałam podczas 2 kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałam lek/preparat przez: 196 dni w dawce: 5 mg(miligram). Polecam wszystkim osobom które jak ja zmagają się z zespołem jelita nadwrażliwego
  to lekarstwo bardzo dobrze reguluje prace jelit nie ma problemu z wizyta w ubikacji, a ponadto odbudowuje florę bakteryjną co przy mojej dolegliwości jest ważne. Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. Colon C w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 7. Anonim

  Jestem 36 letnią kobietą chorującą na zaparcia. Colon C brałam podczas jednej kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałam lek/preparat przez: 227 dni w dawce: 5 mg(miligram). Jest rewelacyjny,kupiłam i nie mogę uwierzyć nareszcie coś działa. Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. Colon C w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 8. Anonim

  Jestem 34 letnią kobietą chorującą na zaparcia. Colon C brałam podczas 2 kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałam lek/preparat przez: 365 dni w dawce: 5 mg(miligram). śmiesznie się połyka, ale można się przyzwyczaić ale faktycznie działa daje długotrwały efekt, przyspiesza prace jelit, zmusza do wypicia wody, w ogóle czujesz się lżejsza. Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. Colon C w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cena
Skuteczność
Czas działania