Colvita kapsułki

Opis leku:

Działanie suplementu i ulotka

Colvita to suplement diety zawierający kolagen pozyskiwany z ryb, ekstrakt z alg morskich oraz łatwo przyswajalną dla organizmu witaminę E w postaci α-tokoferolu. Stosowanie Colvity wspomaga uzupełnianie ludzkiego magazynu aminokwasów, które są niezbędne dla komórek do produkcji kolagenu. Jak wiadomo, kolagen wpływa na kondycję skóry, paznokci, włosów oraz kości.
Liofilizowany, trzeciorzędowy kolagen rybi zawarty w preparacie, uzupełnia dietę w peptydy, hydroksyaminokwasy oraz aminokwasy wolne. Jest głównie źródłem hydroksyproliny i hydroksylizyny, które są rzadko dostarczane organizmowi w pożywieniu. Białka będące produktem rozpadu rybiego kolagenu, pobudzają komórki tkanki łącznej oraz chrzęstnej do produkcji własnego kolagenu. Ekstrakt z alg morskich zawiera wiele mikro- i makroelementów, takich jak wapń, miedź, żelazo, mangan, magnez, potas, fosfor, chrom, jod oraz witaminy z grupy B i C, selen, cynk. Taki skład ekstraktu sprawia, że przyspiesza on przemianę materii, zmniejsza poziom cholesterolu, zwiększa odporność organizmu, wzmacnia włosy oraz paznokcie. Witamina E występuje tutaj w formie octanu D-α tokoferolu – jedynej formy tej witaminy wykazującej 100% działanie biologiczne. Wspomaga ona syntezę kolagenu i chroni organizm przed szkodliwym działaniem wolnych rodników.
Tak dobrane składniki czynią skórę jedwabistą, gładką i sprężystą, pielęgnując ją od wewnątrz. Preparat nawilża głębokie warstwy skóry i wspomaga regenerację tkanek.

Zalecana dla osób aktywnych, spalających białko w trakcie pracy fizycznej, dla sportowców budujących masę mięśniową, rehabilitantów po urazach mechanicznych.
Nadwrażliwość na składniki preparatu.
Nie zaleca się kuracji preparatem w czasie ciąży.
Nie stwierdzono.  
2 kapsułki dziennie, najlepiej po lub w trakcie posiłków (ze względu na zawartość witaminy E rozpuszczalnej w tłuszczach).
Jedna kapsułka zawiera 0,1g alg Fucus vesiculosus, 6mg ekwiwalentu alfa-tokoferolu, 0,11g białka.  
Preparat zawiera jod.

Dowiedz się więcej o składzie: .

Colvita a alkohol

Colvita u osób starszych(65 lat i więcej)
Colvita dla dzieci(do 18 lat)
Colvita w ciąży
Colvita a karmienie piersią
Colvita a prowadzenie pojazdów
Colvita refundacja

Colvita cena i opakowania

Colvita Opinie Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum
Brak opinii. Ten suplement czeka na Twoją opinię. Jeśli masz pytanie odnośnie działania tego suplementu zadaj je na forum o lekach.Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Cena
Skuteczność
Czas działania