Concor COR 1.5 5 7.5 10 tabletki

Nazwa łacińska


Działanie


Producent


Kategoria


Postać

Przechowywanie

Specjalności

Czy Concor COR 1.5 5 7.5 10 tabletki jest bez recepty?

Inne nazwy

Opis leku:

Działanie leku i ulotka

Patrz: BISOCARD.

Stabilna postać zastoinowej niewydolności serca (wszystkie okresy – od lekkiej do ciężkiej; zawsze w skojarzeniu z innymi lekami – zazwyczaj z inhibitorami ACE i lekami moczopędnymi, czasami z glikozydami naparstnicy – digoxin, metildigoxin).
brak danych
brak danych
Stosować w jednorazowej dawce; początkowo, w pierwszym tygodniu leczenia – 1,25 mg na dobę, w przypadku dobrej tolerancji leczenia i w razie konieczności dawka może być zwiększana do dawki maksymalnej – 1 x na dobę 10 mg. Osiągnięcie dawki maksymalnej powinno trwać nie krócej niż 12 tygodni.
Cena od 10 do 20 zł.
Bisoprolol. Tabletki powlekane po 1,25 mg.
Dowiedz się więcej o składzie: .

Concor a alkohol

Concor u osób starszych(65 lat i więcej)
Concor dla dzieci(do 18 lat)
Concor w ciąży
Concor a karmienie piersią
Concor a prowadzenie pojazdów
Concor refundacja

Concor cena i opakowania

Concor Opinie Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum Concor COR 1.5 5 7.5 10 tabletki uzyskał ocenę 3.7 z 5 na podstawie 2 opinii

VN:F [1.9.22_1171]
Cena
Skuteczność
Czas działania
Ocena leku: 3.7/5 (2 opinie pacjentów)2 komentarze Concor COR 1.5 5 7.5 10 tabletki

 1. Anonim

  Jestem 61 letnim mężczyzną chorującym na nadciśnienie. Concor Cor brałem podczas 2 kuracji, raz dziennie. Stosowałem lek/preparat przez: 119 dni w dawce: 5 mg(miligram). Używałem długie lata Atenolol teraz lekarz przepisł mi Concor bo stwierdził że to lek nowoczesny, dobry. Skutki uboczne oceniam na umiarkowane. Concor Cor w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 2. Anonim

  Jestem 55 letnim mężczyzną chorującym na nadciśnienie. Concor brałem kilkakrotnie podczas różnych kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałem lek/preparat przez: 1729 dni w dawce: 5 mg(miligram). Biorę od 5 lat Cocor 1/2 tabletki dziennie, od jakegoś czasu boli mnie żołądek chciałem go odstawić, lekarz mi odradza. Skutki uboczne oceniam na wyraźne. Skutki uboczne były wyjątkowo duże, na tyle, że musiałem kontaktować się z lekarzem celem dalszego przedyskutowania kontynuowania leczenia tym środkiem. Concor w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Cena
Skuteczność
Czas działania