Cravisol

Nazwa łacińska


Działanie


Producent


Kategoria


Postać

Przechowywanie

Specjalności

Czy Cravisol bez recepty?

Opis leku:

Działanie leku i ulotka

Cravisol jest naturalnym produktem leczniczym. Wyciąg z liścia melisy ma działanie uspokajające, tradycyjnie stosowanym w stanach napięcia nerwowego. Wyciąg z kwiatostanu głogu ma właściwości tonizujące krążenie wieńcowe, zwiększającym przepływ krwi w naczyniach wieńcowych oraz wzmacniającym siłę skurczu mięśnia sercowego. Wyciąg z jemioły łagodnie obniża ciśnienie krwi.

Osłabiona kurczliwość mięśnia sercowego. Miażdżyca naczyń wieńcowych. Nadciśnienie tętnicze. Niewydolność krążenia obwodowego. Łagodne zaburzenia pracy serca na tle nerwowym.
Preparatu nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik. Jednorazowa dawka preparatu zawiera ok. 2,3 g etanolu. Leku nie należy podawać dzieciom do lat 6. Ze względu na zawartość etanolu preparat może osłabić zdolność kierowania pojazdami mechanicznymi i sprawność psychoruchową. Nie ustalono bezpieczeństwa stosowania leku u kobiet w ciąży i karmiących piersią. Przedawkowanie może być szkodliwe, szczególnie w przypadku uszkodzenia wątroby, alkoholizmu, padaczki, uszkodzenia mózgu lub chorób umysłowych.
Dotychczas nie zanotowano interakcji z innymi lekami. Ze względu na zawartość alkoholu, nie zaleca się przyjmować preparatu z innymi środkami farmaceutycznymi mogącymi mieć niekorzystny wpływ na funkcję wątroby.
Preparat należy przyjmować 4x/dobę po 5 ml płynu rozcieńczonego niewielką ilością soku owocowego. Zaleca się minimum 3-tygodniowe systematyczne przyjmowanie.
Cena około 9.49 zł.
wyciąg z ziela melisy, wyciąg z kwiatostanu głogu, wyciąg z jemioły

Dowiedz się więcej o składzie: , .

Cravisol a alkohol

Cravisol u osób starszych(65 lat i więcej)
Cravisol dla dzieci(do 18 lat)
Cravisol w ciąży
Cravisol a karmienie piersią
Cravisol a prowadzenie pojazdów
Cravisol refundacja

Cravisol cena i opakowania

Cravisol Opinie Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum Cravisol uzyskał ocenę 4.7 z 5 na podstawie 3 opinii

VN:F [1.9.22_1171]
Cena
Skuteczność
Czas działania
Ocena leku: 4.7/5 (3 opinie pacjentów)3 komentarze Cravisol

 1. Anonim

  Jestem 45 letnią kobietą chorującą na nadciśnienie. Cravisol dopiero zaczynam stosować, raz dziennie. Stosowałam lek/preparat przez: 1 dni w dawce: 100 ml(mililitrów). Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. Cravisol w mojej opinii jest wyjątkowo łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 2. Anonim

  Jestem 34 letnią kobietą chorującą na serce. Cravisol brałam kilkakrotnie podczas różnych kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałam lek/preparat przez: 9 dni w dawce: 100 ml(mililitrów). Został mi polecony na schorzenia serca, działa bardzo uspokajająco. Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. Cravisol w mojej opinii jest wyjątkowo łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 3. Anonim

  Jestem 47 letnim mężczyzną chorującym na cholesterol. Cravisol brałem podczas jednej kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałem lek/preparat przez: 8 dni w dawce: 100 ml(mililitrów). 2 tydzień z Cravisolem, chyba jeszcze za wcześnie na widoczną poprawę. Dużym plusem jest łatwość i przyjemność użycia biorąc pod uwagę,że to bądź co bądź lek. Nie zauważyłem u siebie skutków ubocznych. Cravisol w mojej opinii jest wyjątkowo łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cena
Skuteczność
Czas działania