Cue

Nazwa łacińska


Działanie


Producent


Kategoria


Produkty podobne

Antotalgin Natural
Otomer
A-cerumen
Fytofontana Aurecon

Postać

Przechowywanie

Specjalności

Czy Cue bez recepty?

Opis leku:

Działanie leku i ulotka

Krople Cue mają działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe, a także przeciwgrzybicze. Pomagają oczyścić uszy z zalegającej woskowiny i rozwijających się bakterii chorobotwórczych. Krople stwarzają środowisko, w którym bakterie nie będą mogły się namnażać. Stosowane profilaktycznie zmniejszają ryzyko infekcji i zatykania przewodów słuchowych. W skład wyrobu wchodzą zarówno naturalne olejki eteryczne jak i syntetyczne substancje o sprawdzonym działaniu w infekcjach usznych i ich profilaktyce.

Klimbazol- substancja odpowiadająca za działanie przeciwgrzybicze kropli, zwalczając różne rodzaje grzybów usuwa możliwą przyczynę infekcji zewnętrznych przewodów słuchowych ucha.

Kwas octowy- zakwasza wnętrze przewodów słuchowych i ucha zewnętrznego, kwaśne środowisko wewnątrz uszu utrudnia namnażanie się bakterii i drobnoustrojów.

Alantoina- poprawia stan nabłonka, działa zmiękczająco, przeciwzapalnie i ściągająco, przyspiesza gojenie uszkodzeń.

Olejki eteryczne- działanie odkażające, antybakteryjne, udrażniające przewody słuchowe, łagodzące i delikatnie znieczulające.

Stany zapalne zewnętrznego przewodu słuchowego, pomocniczo w infekcjach, grzybicy, egzemie i zapaleniu w obrębie ucha, pomocniczo przy antybiotykoterapii, zapobiegawczo u osób szczególnie narażonych na infekcje, przy korzystaniu z aparatów słuchowych, codzienna higiena uszu.
Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu.
brak danych
Należy stosować 3-4 krople 2x dziennie do każdego ucha. Po aplikacji odchylić głowę aby krople nie wypłynęły na zewnątrz. Pozostać w takiej pozycji przez kilka minut, następnie wyprostować głowę i wytrzeć ucho z nadmiaru płynu.
brak danych
glikol propylenowy, glicerol, klimbazol, glikol rycynolanowy, kwas octowy, alantoina, olejki eteryczne (z lebiodki pospolitej, cynamonowy, rozmarynowy, lawendowy, miętowy, cytrynowy, z gorzknika kanadyjskiego, z oliwki europejskiej), woda oczyszczona

Dowiedz się więcej o składzie: , , , .

Cue a alkohol

Cue u osób starszych(65 lat i więcej)
Cue dla dzieci(do 18 lat)
Cue w ciąży
Cue a karmienie piersią
Cue a prowadzenie pojazdów
Cue refundacja

Cue cena i opakowania

Cue Opinie Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum Cue uzyskał ocenę 3.5 z 5 na podstawie 2 opinii

VN:F [1.9.22_1171]
Cena
Skuteczność
Czas działania
Ocena leku: 3.5/5 (2 opinie pacjentów)


 1. Anonim

  Jestem 28 letnią kobietą chorującą na stan zapalny uszu. Cue dopiero zaczynam stosować, kilka razy na dzień. Stosowałam lek/preparat przez: 12 dni w dawce: 3 kropel. Krople dobre na stany zapalne uszu. Krople dość drogie co po niektórych zniechęca to do zakupu. Skutki uboczne oceniam na minimalne. Cue w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Cena
Skuteczność
Czas działania