Depulol

Nazwa łacińska


Działanie


Producent


Kategoria


Postać

Przechowywanie

Specjalności

Czy Depulol bez recepty?

Opis leku:

Działanie leku i ulotka

Składniki maści zastosowane na skórę mają słabe działanie rozgrzewające. Parując, mogą powodować subiektywną poprawę drożności nosa.

Uczulenie na składniki preparatu. Maści nie należy stosować na uszkodzoną skórę, otwarte, sączące się lub ropne rany. Nie wolno stosować u małych dzieci.
brak danych
Smarować maścią plecy i klatkę piersiową. Maść należy wcierać aż do całkowitego wchłonięcia. W postaci inhalacji niewielką ilość maści dodać do naczynia z gorącą wodą, wdychać przez nos i usta.
Cena Depulol, żel do nacierania, 20 ok 13zł.
Po zastosowaniu maści dokładnie umyć ręce wodą z mydłem. W przypadku dostania się maści do oka lub na błony śluzowe zmyć dużą ilością wody.
Działania niepożądane
Może powodować uczuleniowe zmiany skórne z zaczerwienieniem, wysypką i świądem skóry.

Dowiedz się więcej o składzie: , , .

Depulol a alkohol

Depulol u osób starszych(65 lat i więcej)
Depulol dla dzieci(do 18 lat)
Depulol w ciąży
Depulol a karmienie piersią
Depulol a prowadzenie pojazdów
Depulol refundacja

Depulol cena i opakowania

Depulol Opinie Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum Depulol uzyskał ocenę 4.5 z 5 na podstawie 2 opinii

VN:F [1.9.22_1171]
Cena
Skuteczność
Czas działania
Ocena leku: 4.5/5 (2 opinie pacjentów)3 komentarze Depulol

 1. Mama Kornelki

  Witam, zastosowałam depulol u mojej rocznej córeczki, ale już po pierwszym zastosowaniu pojawiła się wysypka, więc odstawiłam lek. Po kilku tygodniach również ja (23 lata) zastosowałam depulol i niestety sytuacja się powtórzyła. Wysypka swędzi i utrzymuje się już 3 dni. Nie jestem alergikiem ani osobą nadwrażliwą na działanie leków, dlatego myślałam, że na mnie maść nie zadziała tak jak na dziecko. Nie polecam tego leku, poza tym ma nieprzyjemny dla mnie zapach.

  Odpowiedz
 2. Anonim

  Jestem 21 letnią kobietą chorującą na przeziębienie. Depulol dopiero zaczynam stosować, kilka razy na dzień. Stosowałam lek/preparat przez: 0 dni w dawce: 5 mg(miligram). Lubie ten lek ze względu na łatwość stosowania i miłe rozgrzewające uczucie. Jedyny minus to brudna pościel, ciuchy lub piżama.. Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. Depulol w mojej opinii jest wyjątkowo łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 3. Anonim

  Jestem 34 letnią kobietą chorującą na przeziębienie u niemowlaka. Depulol brałam podczas jednej kuracji, raz dziennie. Stosowałam lek/preparat przez: 6 dni w dawce: 1 gr(gram). Maść bardzo dobra do smarowania dziecka na noc zwłaszcza nawet od 6 miesiąca życia w stanach przeziębienia. Maść działa rozgrzewająco i poprawia samopoczucie dziecka. Skutki uboczne oceniam na minimalne. Depulol w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cena
Skuteczność
Czas działania