Diclofenac tabletki

Inne nazwy

Opis leku:

Działanie leku i ulotka

Patrz: APO-DICLO.

Patrz: APO-DICLO.
brak danych
brak danych
brak danych
Cena do 5 zł.
Dowiedz się więcej o składzie: .

Diclofenac a alkohol

Diclofenac u osób starszych(65 lat i więcej)
Diclofenac dla dzieci(do 18 lat)
Diclofenac w ciąży
Diclofenac a karmienie piersią
Diclofenac a prowadzenie pojazdów
Diclofenac refundacja

Diclofenac cena i opakowania

Diclofenac Opinie Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum Diclofenac tabletki uzyskał ocenę 3.9 z 5 na podstawie 4 opinii

VN:F [1.9.22_1171]
Cena
Skuteczność
Czas działania
Ocena leku: 3.9/5 (4 opinie pacjentów)5 komentarzy Diclofenac tabletki

 1. Ewa Paaij

  Dzien dobry.Ja nie brałam tegu leku dopiero przepisala mi lekarz wiec czytam skutki uboczne.Z listow pisanych przez ludzi wynika ze wnikają co jest skutkiem ubocznym brania lekow tylko sposób jaki jest prosty do stosowania.Chyba nic nie jest prostsze jak polkniecie malej tabletki.Z wypowiedzi nic nie wynika.

  Odpowiedz
 2. Anonim

  Jestem 27 letnią kobietą chorującą na miesiączka. Diclofenac Polpharma dopiero zaczynam stosować, kilka razy na dzień. Stosowałam lek/preparat przez: 5 dni w dawce: 50 mg(miligram). Lek pomógł przebrnąć mi przez dni w których miałam miesiączkę. Pomagał średnio. Raz bardziej raz lżej. Ogólnie byłam z niego zadowolona. Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. Diclofenac Polpharma w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 3. Anonim

  Jestem 71 letnią kobietą chorującą na ból. Diclofenac Polpharma brałam kilkakrotnie podczas różnych kuracji, raz dziennie. Stosowałam lek/preparat przez: 0 dni w dawce: 50 mg(miligram). Stosowane przez moją matkę (71 lat) ból stawów. Stwierdziliśmy obniżone ciśnienie po zażywaniu leku. Skutki uboczne oceniam na wyraźne. Diclofenac Polpharma w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 4. Anonim

  Jestem 56 letnim mężczyzną chorującym na ból stawów. Diclofenac Polpharma brałem kilkakrotnie podczas różnych kuracji, raz dziennie. Stosowałem lek/preparat przez: 1 dni w dawce: 50 mg(miligram). Dodaj Twoją opinię. Nie zauważyłem u siebie skutków ubocznych. Diclofenac Polpharma w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 5. Anonim

  Jestem 45 letnim mężczyzną chorującym na ból. Diclofenac Polpharma brałem kilkakrotnie podczas różnych kuracji, raz dziennie. Stosowałem lek/preparat przez: 0 dni w dawce: 1 tabletek. Stwierdziłem, że Diclofenac był bezpośrednią przyczyną zwiększonego bólu brzucha, odstawiłem na dobre. Skutki uboczne oceniam na wyraźne. Skutki uboczne były wyjątkowo duże, na tyle, że musiałem kontaktować się z lekarzem celem dalszego przedyskutowania kontynuowania leczenia tym środkiem. Diclofenac Polpharma w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Cena
Skuteczność
Czas działania