Dip Rilif

Nazwa łacińska


Działanie


Producent


Kategoria


Produkty podobne

Ibum żel
Nurofen żel
Aspicam BIO
Opokan

Postać

Przechowywanie

Specjalności

Czy Dip Rilif bez recepty?

Opis leku:

Działanie leku i ulotka

Lek o skojarzonym działaniu ibuprofenu (działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo, przeciwzapalnie i przeciwobrzękowo) i men­tolu, który wykazuje działanie miejscowo znieczulające, a także powoduje miejscowe przekrwienie tkanek.

Stosowany w bólach pleców, w bólach mięśni, stawów, łagodzi bóle i obrzęki wskutek uszkodzeń powysiłkowych.
Nadwrażliwość na leki z grupy NLPZ, czynna choroba żołądka i dwunastnicy, ciąża i okres karmienia piersią, ostrożnie stosować w niewydolności nerek, wątroby, astmie, nadciśnieniu, u osób leczonych lekami przeciwkrzepliwymi, moczopędnymi, nasercowymi, nie stosować u dzieci poniżej 13 r.ż.
Preparat stosowany łącznie z innymi lekami z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych może nasilać występowanie działań niepożądanych.
brak danych
Dip Rilif, żel, 100 g, w tubie cena ok 20zł.
(1 g żelu): substancje czynne: ibuprofen 50 mg, mentol 30 mg
Uwaga! Alkohol nasila działanie leku. Kwas acetylosalicylowy osłabia efekt przeciwzapalny ibuprofenu. Nie należy stosować preparatu na skórę uszkodzoną, na błonę śluzową i do oczu.
Działania niepożądane
U osób z nadwrażliwością mogą wystąpić reakcje alergiczne (pokrzywki, rumień, obrzęki), astma, zaburzenia żołądkowo-jelitowe.

Dowiedz się więcej o składzie: , .

Dip a alkohol

Dip u osób starszych(65 lat i więcej)
Dip dla dzieci(do 18 lat)
Dip w ciąży
Dip a karmienie piersią
Dip a prowadzenie pojazdów
Dip refundacja

Dip cena i opakowania

Dip Opinie Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum Dip Rilif uzyskał ocenę 4.8 z 5 na podstawie 8 opinii

VN:F [1.9.22_1171]
Cena
Skuteczność
Czas działania
Ocena leku: 4.8/5 (8 opinie pacjentów)8 komentarzy Dip Rilif

 1. Andżelika

  Biegałam z koleżanką i źle postawiłam stopę. Niestety kontuzja gotowa. Stopa lekko spuchła i bolała. Usiadłyśmy na chwilę i kolezanka dała mi własnie dip rilif, który miala przy sobie. Ten żel chłodzący zaraz po nałożeniu przyniósł ulgę. Dzięki temu udało mi się wrócić do domu oszczędzając sobie dużo bólu. Od tego czasu zawsze zabieram go ze sobą, bo nigdy nie wiadomo czy nie będzie potrzebny.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 2. Lanek

  Ostatnio smarowałem po drobnym wypadku przy ćwiczeniach i ulga była od razu, dobrze schłodziło. Opuchlizna się prawie nie pojawiła, więc w tym względzie chyba też działa.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 3. Cyrkonia11

  Uwielbiam ten żel. Serio bardzo szybko działa. Ma przyjemny zapach i też wchłania się szybko. Co jest dla mnie ważne, bo wiecznie zabiegana jestem. Znam go dzięki koleżance. Byłyśmy na biwaku i doznałam kontuzji kostki 🙂 uratowała mnie!

  Odpowiedz
 4. okurcze

  Dip Rilif bardzo mi pomógł gdy bolało mnie miejsce po dawnej kontuzji. Pani w aptece mi go doradziła za co jestem jej wdzięczny bo na prawdę mi ulżyło. Jeśli chodzi o zapach to dla mnie jest OK zwłaszcza, że mój nos jest uczulony na ostre zapachy żelów i różnych maści. Nie uczula mnie, jest łatwo dostępny i można dostać go bez recepty.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 5. Truskaweczka90

  Miałam niedawno kontuzję, a konkretnie skręciłam kostkę. Gdyby nie ten żel to nie wiem, jak bym przetrwała dni zaraz po wypadku. Dip Rilif działa miejscowo, dokładnie tam gdzie boli. Wywołuje przyjemne, znieczulające uczucie chłodzenia i zdejmuje ból, dzięki ibuprofenowi. Nie ma ostrego zapachu, szybko się wchłania i nie brudzi ubrań. Na takie sytuacje jest po prostu nieoceniony. A poza tym niewiele kosztuje. Polecam.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 6. Miśka

  Pierwszy raz spotkałam się z żelem jak miałam kontuzję po wypadzie w góry. Na szybko poszłam do apteki i tam Pani mi poleciła własnie Dip Rilif. W domu posmarowałam, samo to że bardzo szybko się wchłonął było dla mnie super. Dodatkowo spodobał mi się zapach, przyjemny dla nosa. Działać zaczął już po chwili. Nie brudzi ubrań, nie lepi się. Dostępny w każdej aptece i ma świetną cenę. Polecam!

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 7. lela1@op.pl

  Jak dla mnie jeden z lepszych srodkow lagodzacych bole miesniowe ,na codzien zmagam sie w pracy ze sporym wysilkiem fizycznym czego skutki czuje na nastepny dzien,a przy pomocy Dip Rilif moge funkconowac normalnie.Mentol w nim zawarty daje bardzo fajnyefekt chlodzenia a i cena nie jest wygorowana.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 8. Carotka

  Mi żel ten pomógł przy bólu mięśni na plecach. Działa szybko i na długo. Mentol natychmiast chłodzi i miejscowo znieczula. Ulga odczuwalna tuż po naniesieniu preparatu na skórę, a uczucie to utrzymuje się na długo. Łatwy w użyciu, bezbarwny, beztłuszczowy, niebrudzący żel, nie wymaga wcierania.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cena
Skuteczność
Czas działania