Dr Michaels Mydło

Opis leku:

Działanie leku i ulotka

Dr Michaels Mydło to mydło używane w celu pielęgnacji skóry wrażliwej. Polecane jest szczególnie u osób z łuszczycą, atopowym zapaleniem skóry(AZS) i innymi jej chorobami. Dzięki specjalnej formule, preparat posiada przyjemny zapach i delikatną konsystencję; nawilża skórę, utrzymuje jej właściwy stan, ogranicza świąd, odżywia, myje, zapobiega przesuszeniu i nadmiernej jej szorstkości. Obserwacje producentów udowodniły, że mydło to przyspiesza proces gojenia i regeneracji skóry.

Pielęgnacja skóry wrażliwej, zmiany łuszczycowe, atopowe zapalenie skóry, egzema, pokrzywka, świąd, przesuszenie skóry.
Uczulenie na jakikolwiek składnik preparatu.
Brak; stosowanie leków aplikowanych miejscowo może negatywnie wpływać na działanie mydła.
Kosmetyk należy używać tak samo często, jak tradycyjne mydło, bez konieczności stosowania tego drugiego.
39 złotych (na stronie producenta)
Woda, palmitynian sodu, gliceryna, chlorek sodu, witamina E, olejek lawendowy, olejek z awokado i rumianku.

Dowiedz się więcej o składzie: , , , , .

Dr a alkohol

Dr u osób starszych(65 lat i więcej)
Dr dla dzieci(do 18 lat)
Dr w ciąży
Dr a karmienie piersią
Dr a prowadzenie pojazdów
Dr refundacja

Dr cena i opakowania

Dr Opinie Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum Dr Michaels Mydło uzyskał ocenę 4.3 z 5 na podstawie 8 opinii

VN:F [1.9.22_1171]
Cena
Skuteczność
Czas działania
Ocena leku: 4.3/5 (8 opinie pacjentów)8 komentarzy Dr Michaels Mydło

 1. Anonim

  Jestem 34 letnią kobietą chorującą na łuszczyca. Dr Michaels Mydło brałam podczas jednej kuracji, raz dziennie. Stosowałam lek/preparat przez: 21 dni w dawce: 3 mg(miligram). Po 3 tygodniach stosowania wreszcie widzę wyraźną poprawę. Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. Dr Michaels Mydło w mojej opinii sprawia problemy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 2. Anonim

  Jestem 41 letnią kobietą chorującą na psoriasis. Dr Michaels Mydło dopiero zaczynam stosować, kilka razy na dzień. Stosowałam lek/preparat przez: 39 dni w dawce: 1 mg(miligram). Maść nawet działa, może nie ma oszałamiających rezultatów ale pomaga, niestety duży minus za cenę. Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. Dr Michaels Mydło w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 3. Anonim

  Jestem 29 letnim mężczyzną chorującym na łuszczyca. Dr Michaels Mydło brałem podczas jednej kuracji, raz dziennie. Stosowałem lek/preparat przez: 52 dni w dawce: 5 mg(miligram). Używam już prawie miesiąc, efekty są ale spodziewałem się więcej. Na łokciach łuski jest jakby mniej ale ciągle zostało jej sporo, czerwone plamy wyblakły, skóra jest lepiej nawilżona i to by było na tyle. Być może smaruję zbyt krótko i dlatego.
  Miałem też kilka niewielkich zmian na głowie i tu spotkała mnie miła niespodzianka. Chociaż do głowy jest wg. zaleceń producenta żel i tonik to smarowałem też i tam zmiany praktycznie całkiem znikły. Trochę dziwna sprawa bo w instrukcji nawet jest żeby nie smarować zmian na głowie, a jednak pomogło. Nie zauważyłem u siebie skutków ubocznych. Dr Michaels Mydło w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 4. Anonim

  Jestem 29 letnią kobietą chorującą na azs. Dr Michaels Mydło dopiero zaczynam stosować, kilka razy na dzień. Stosowałam lek/preparat przez: 0 dni w dawce: 1 mg(miligram). POLECAM TĄ MAŚĆ!. Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. Dr Michaels Mydło w mojej opinii jest wyjątkowo łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 5. Anonim

  Jestem 31 letnią kobietą chorującą na łuszczyca. Dr Michaels Mydło brałam podczas jednej kuracji, raz dziennie. Stosowałam lek/preparat przez: 32 dni w dawce: 5 mg(miligram). Objawy po dwóch tygodniach smarowania ustąpiły ale niestety po jakimś czasie zaczęły powracać więc musiałem smarować dalej, ponownie skóra wróciła do normy i teraz od kilku dni spokój, czekam co będzie dalej. Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. Dr Michaels Mydło w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 6. Anonim

  Jestem 42 letnim mężczyzną chorującym na egzema. Dr Michaels Mydło brałem podczas jednej kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałem lek/preparat przez: 122 dni w dawce:? mg(miligram). BARDZO DOBRZE PIELĘGNUJE SKÓRE WIĘKSZOŚĆ OBJAWOW USTAPILA PO KURACJI. Nie zauważyłem u siebie skutków ubocznych. Dr Michaels Mydło w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 7. Anonim

  Jestem 19 letnią kobietą chorującą na luszczyca. Dr Michaels Mydło dopiero zaczynam stosować, raz dziennie. Stosowałam lek/preparat przez: 12 dni w dawce: 0,2 mg(miligram). Polecam. Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. Dr Michaels Mydło w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 8. Anonim

  Jestem 21 letnim mężczyzną chorującym na łuszczyca. Dr Michaels Mydło brałem podczas jednej kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałem lek/preparat przez: 29 dni w dawce: 0,4 mg(miligram). Dobra maść jedna z lepiej nawilżających/natłuszczających jakie używałem. do tego ładny zapach. Nie zauważyłem u siebie skutków ubocznych. Dr Michaels Mydło w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cena
Skuteczność
Czas działania