Leki grzybobójcze

Orofar

Preparat o słabym działaniu odkażającym i przeciwbólowym.

Envil Gardło Envix

Envil Gardło to preparat zawierający jako substancje czynną chlorowodorek lidokainy, działający miejscowo znieczulająco; chlorek cetylopirydyniowy, działający odkażająco oraz glukonian cynku wzmacniający układ odpornościowy. 

Septolete

Skojarzone działanie składników – miejscowe przeciwbakteryjne, przeciwgrzybicze, znieczulające, przeciwzapalne, odświeżające jamę ustną, przeciwkaszlowe.

Menthosept

Preparat o działaniu bakteriostatycznym i przeciwgrzybiczym, stosowany w leczeniu stanów zapalnych gardła i jamy ustnej.

Triderm

Jest to preparat złożony, do stosowania na skórę. Silnie i szybko likwiduje objawy zapalenia: zaczerwienienie, obrzęk, wysięk, ból, świąd i eliminuje chorobotwórcze bakterie i grzyby. Znajduje zastosowanie w leczeniu różnych nadkażeń skóry.

Mykofar

Skojarzone działanie składników: miejscowe przeciwgrzybicze, wysuszające, hamujące wydzielanie potu. Jest stosowany w grzybicy stóp, pachwin i pach.

Dermaknel

Lek wykazuje działanie przeciwbakteryjne, złuszcza nabłonek, zmniejsza wydzielanie łoju oraz działa wysuszająco. Jest stosowany w leczeniu trądziku (również różowatego), liszaja, ropnych zakażeń skóry, grzybic, świerzbu, świerzbiączki i innych chorób przebiegających ze świądem skóry.