Leki uzupełnia niedobory magnezu

Magsolvit B6

Magsolvit B6 to syrop o smaku truskawkowym. Zalecany jest w zapobieganiu i uzupełnianiu niedoborów magnezu i witaminy B6, zwłaszcza u dzieci.

Suplemag B6

Suplemag B6 jest lekiem uzupełniającym niedobory magnezu oraz witaminy B6. Po konsultacji z lekarzem można go stosować także w ciąży i w czasie karmienia piersią. Nie należy podawać go dzieciom poniżej 5 roku życia.

Magvit B6

Jest to preparat stosowany w celu uzupełnienia niedoboru magnezu w organizmie, zawierający również zespół witamin z grupy B.

Filomag B6

Jest to połączenie magnezu z witaminą B6, która dodatkowo zwiększa przyswajalność magnezu.

Ekovit

Wielowitaminowy preparat z dodatkiem magnezu i selenu. W skład preparatu wchodzą substancje zapobiegające tworzeniu się szkodliwych nadtlenków i wolnych rodników tlenowych. Preparat działa stabilizująca na układ nerwowy, usuwa zmęczenie mięśni, chroni układ sercowo-naczyniowy.

Aspafar

Aspafar to preparat stosowany w stanach niedoboru magnezu i potasu. Magnez jest składnikiem lub uczestniczy w działaniu enzymów regulujących przemianę węglowodanów, białek i tłuszczów, oraz w procesach wytwarzania i magazynowania energii.

Asmag Forte

Asmag Forte to preparat polecany dla pacjentów cierpiących na niedobór magnezu. Magnez jest jednym z podstawowych składników budulcowych organizmu.

Aronomag

Aronomag jest preparatem zawierającym magnez w postaci soli organicznej. Niedobór magnezu może objawiać się zwiększonym napięciem mięśni, kurczami łydek, szybko pojawiającym się wyczerpaniem fizycznym i psychicznym.

Wamag

Preparat zawiera w swoim składzie związki wapnia i magnezu.

Aspar

Preparat jest stosowany w stanach niedoborów magnezu i potasu, zaburzeniach snu i koncentracji, profilaktycznie w czasie leczenia lekami moczopędnymi, zapobiegając niedoborom potasu i magnezu oraz pomocniczo w rekonwalescencji po ciężkich wyniszczających chorobach.

Asmag B

Jest to połączenie magnezu z witaminą B6, która dodatkowo zwiększa przyswajalność magnezu.

Asmag

Jest to preparat magnezu, stosowany w stanach niedoboru tego pierwiastka w organizmie.

Aspargin

Kwas asparaginowy jest aminokwasem dostarczającym komórkom energii i biorącym pośrednio udział w metabolizmie tkanki nerwowej.