Elgydium Brillance & Care pasta przeciw przebarwieniom

Działanie leku i ulotka

Pasta Elgydium Brilliance&Care to ugruntowany produkt na rynku. Posiada unikalną formułę polerującą usuwającą osady po kawie, herbacie, nikotynie, czy czerwonym winie. Doskonale poleruje powierzchnie zębów, nie niszcząc przy tym szkliwa. Co istotne nie zawiera, uszkadzających płytkę nazębną, nadtlenków, które stosowane są w typowych pastach wybielających dostępnych na rynku. W skład jej natomiast wchodzi unikalny związek minerałów i krzemionki, które delikatnie polerują zęby dając pożądany efekt.  Drobinki bambusa zawarte w paście łagodnie ścierają z płytki nazębnej niepożądane osady. Powierzchnia zębów staje się gładka i lśniąca.

Znajdujący się w paście Fluorinol (1400 ppm.), opracowany przez firmę Pierre Fabre, wiąże się ze szkliwem, w wyniku czego wzmacniają je i remineralizuje szkliwo.  Produkt dodatkowo posiada w składzie mentolu, który zapewnia przyjemne uczucie świeżości.

Usuwanie przewlekłych przebarwień szkliwa. Dorośli i dzieci powyżej 12 lat.
brak danych
brak danych
Pastę należy stosować dwa razy w tygodniu, po posiłku, zamiast tradycyjnej pasty do zębów. Może być stosowana po profesjonalnym zabiegu piaskowania. W celu podtrzymania efektów doczyszczających na co dzień można stosować inną wybielającą pastę np. ELGYDIUM Whitening.
Ok. 20zł.
tuba 30ml: Aqua, Silica, Glycerin, Sorbitol, Bambusa arundinacea Stem Powder, guma celulozowa, aromat, CI 42090, CI 19140, Benzyl Alcohol, Limonene, fluorowodorek Nicomethanol, sacharyna sodowa.
Dowiedz się więcej o składzie: .

Elgydium a alkohol

Elgydium u osób starszych(65 lat i więcej)
Elgydium dla dzieci(do 18 lat)
Elgydium w ciąży
Elgydium a karmienie piersią
Elgydium a prowadzenie pojazdów
Elgydium refundacja

Elgydium cena i opakowania

Elgydium Opinie Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum
Brak opinii. Ten lek czeka na Twoją opinię. Jeśli masz pytanie odnośnie działania tego leku zadaj je na forum o lekach.Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cena
Skuteczność
Czas działania