Engystol (tabletki)

Nazwa łacińska


Działanie


Producent


Kategoria


Postać

Specjalności

Opis leku:

Działanie leku i ulotka

Lek homeopatyczny stosowany w infekcjach górnych dróg oddechowych. Dzięki zawartości 4-krotnej i 10-krotnej rozcierki z siarki oraz 6-krotnej, 10-krotnej i 30-krotnej rozcierki z ciemiężyka białokwiatowego, lek ten można stosować w przeziębieniach, stanach zapalnych jamy nosowej, gardła, krtani, tchawicy, zatok obocznych nosa i uszu. Ciemiężyk białokwiatowy w medycynie ludowej znalazł zastosowanie jako środek napotny, moczopędny, przeczyszczający i tonizujący.

Stany zapalne jamy nosowej, gardła, krtani, tchawicy, zatok obocznych nosa i uszu
Brak przeciwwskazań
Brak interakcji
Nie stosować u dzieci poniżej 6 roku życia. Dzieci w wieku 6-12 lat: 1 tabletka 2 razy dziennie. Dorośli i dzieci powyżej 12 roku życia: 1 tabletka 3 razy dziennie. Tabletki należy rozpuścić w ustach, nie połykać ani rozgryzać.
brak danych
Rozcierka D4 i D10 z siarki i rozcierka D6, D10 i D30 z ciemiężyka białokwiatowego

Dowiedz się więcej o składzie: .

Engystol a alkohol

Engystol u osób starszych(65 lat i więcej)
Engystol dla dzieci(do 18 lat)
Engystol w ciąży
Engystol a karmienie piersią
Engystol a prowadzenie pojazdów
Engystol refundacja

Engystol cena i opakowania

Engystol Opinie Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum Engystol (tabletki) uzyskał ocenę 4.5 z 5 na podstawie 2 opinii

VN:F [1.9.22_1171]
Cena
Skuteczność
Czas działania
Ocena leku: 4.5/5 (2 opinie pacjentów)2 komentarze Engystol (tabletki)

 1. Anonim

  Jestem 26 letnim mężczyzną chorującym na choroba dróg odechowych. Engystol (tabletki) dopiero zaczynam stosować, kilka razy na dzień. Stosowałem lek/preparat przez: 0 dni w dawce: 2 tabletek. Tabletki działały bardzo dobrze. Jestem zadowolony z tego leku. Nie zauważyłem u siebie skutków ubocznych. Engystol (tabletki) w mojej opinii jest wyjątkowo łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 2. Anonim

  Jestem 57 letnią kobietą chorującą na przeziębienie. Engystol (tabletki) brałam kilkakrotnie podczas różnych kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałam lek/preparat przez: 5 dni w dawce: tabletka mg(miligram). To jest lek homeopatyczny firmy Heel wspomagający przy infekcjach dróg oddechowych, uzywałam go wielokrtotnie obecnie po 2 dniach stosowania tego lekarstwa i dodatkowo drażetek DAGOMED 3- pozbyłam sie cieknacego kataru a po następnych 2 dniach wspomagająco z DAGOMED 2-kaszlu i po co stosować antybiotyki i lekarstwa obciążające watrobę?. Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. Engystol (tabletki) w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Cena
Skuteczność
Czas działania